برخورد با حقوق های نجومی با جدیت پیگیری شود / حمایت و رفع دغدغه های معلولین ضرورت دارد
19 آذر 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل افزود: ضرورت دارد از معلولان حمایت شده و در حوزه اشتغال و مناسب سازی فضای شهری برای این عزیزان کارهای شایسته ای صورت گیرد و معلولان نور چشمان ما هستند.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نماز جمعه آمل با بیان این که تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین عمل در پیشگاه خداوند متعال است، گفت: حضرت حق می فرماید اگر تقوای الهی پیشه کنید می توانید حق را بهتر را درک کرده و ظلمت و تاریکی از ما دور می شود.

وی اظهارداشت: ضرورت دارد بتوانیم گامی برداریم رضایت حضرت حق را فراهم کنیم که برکات و دستاوردهای ارزشمندی در آن قرار دارد.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که گاهی انسان می خواهد کاری انجام دهد اثری دارد، گفت: نیاز است رابطه خوبی با حضرت حق داشته باشیم و انسان مسئولیت سنگینی دارد که باید مراقبت شایسته ای صورت دهیم.

امام جمعه آمل با اشاره به روز آغاز امامت امام زمان(عج) افزود: روز عهد و پیمان مجدد با امامت و انتظار است که وظیفه بسیار سنگینی داریم و باید بندگی خود را به نمایش بگذاریم.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: معلولان کارهای قشنگی صورت می دهند و باید در این مسیر عمیق شده و همه مردم را دخیل کنیم که می شود کارهای ارزشمندی برای این عزیزان صورت دهیم.

امام جمعه آمل ادامه داد: معلولان توانمندی های ارزنده ای دارند که در این شرایط به همدیگر عشق ورزی داشته و اقدامات والایی صورت می دهند و با هزار و یک مشکل خود تلاش بسیاری دارند.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که حمایت از معلولان خیر و برکات بسیاری دارد، تصریح کرد: هرچه داریم از خداوند متعال است که ضرورت دارد به این امر مهم توجه کنیم.

وی افزود: ضرورت دارد از معلولان حمایت شده و در حوزه اشتغال و مناسب سازی فضای شهری برای این عزیزان کارهای شایسته ای صورت گیرد و معلولان نور چشمان ما هستند..

امام جمعه آمل تصریح کرد: در حوزه زیباسازی باید تلاش های شایسته ای از صورت گیرد و توانمندی نیروهای خدماتی شهرداری را در زمان بارش برف مشاهده کردیم.

وی افزود: از شهرداری و شورای شهر می خواهیم به مبلمان شهری نگاه ویژه ای داشته و در عرصه زیباسازی عزم خوبی داشته باشند.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که هجمه به رییس قوه قضاییه با هدف ابترماندن رسیدگی به حقوق های نجومی است، گفت: افراد با آبرویی در جامعه داریم که از کمترین حقوق برخوردار هستند و باید در حوزه خیریه کارهای شایسته ای انجام دهیم و کرامت انسانی در همه جا وجود داشته باشد.

وی با بیان این که ضرورت دارد به قشر کم درآمد و بازنشستگان نگاه ویژه ای شود، گفت: کارخانه های ما یا دارد تعطیل می شود یا تعطیل است و آن واحدی که دارد کار می کند هم تسهیلات نمی دهند و جوانان نیز با مشکل اشتغال مواجه هستند.

حجت الاسلام مرتضوی خاطرنشان کرد: حقوق های نجومی ابتر مانده است و هنوز به نتیجه مطلوب نرسیدیم که باید با جدیت پیگیری شود.

وی ادامه داد: قرار بود با برجام تحریم ها رفع و مشکلات معیشتی مردم بهبود پیدا کند که با تحریم های جدید مواجه شدیم و به چیزی دست پیدا نکردیم.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: دولت نباید همه چیز را مرتبط به برجام بداند که ضرورت دارد بدانیم در طول سال های انقلاب ما را تحریم کردند و رابطه آمریکا با ایران اسلامی خوب شدنی نیست.

امام جمعه آمل ادامه داد: وابسته دانستن رفع مشکلات کشور به برجام خیانت است و بدانند معیشت مردم به دست آمریکا بهبود پیدا نمی کند و ضرورت دارد گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم که همه مشکلات حل می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0