دستگاه های مجری در مواقع بحرانی وظایف خود را به خوبی عمل کنند
18 آذر 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : يحيي عسگري پور در جلسه مديريت بحران در بخش امام زاده عبدا...(ع) از دستگاه هاي مجري و خدمات ده خصوصا بسيج حوزه مقاومت که از روز اول بحران در کنار ساير دستگاه ها حضور فعال ميداني داشته تقدير و تشکر داشته و اظهار داشت: از واحد هاي نانوايي و کارگاه هاي خصوصي که در زمان بحران همگام و همراه در جهت رفع مشکلات و ارائه خدمات بوده کمال تشکر را داريم.

وی افزود: دستگاه هاي مجري و خدمات ده نتوانستند مصوبات مديريت بحران و پدافند غير عامل و مصوبات فرمانداري و بخشداري را عمل کنند و پيش بيني و پيشگيري لازم را نداشتند گله داريم و و شرمنده روستاييان عزيز شديم و ميتوانستيم بهتر از اين عمل کنيم.

وی ادامه داد: اين موضوع در عصر ارتباطات و امکانات قابل قبول نيست و انتقاد بر ما وارد است و اگر دستگاه هاي مجري و خدمات ده به مصوبات مديريت بحران که در جلسات مطرح مي کردند  جامه عمل مي پوشاندند يقينا در زمان حوادث بهتر عمل مي شد و مردمان عزيز کمتر اذيت مي شدند.

بخشدار امام زاده عبدالله عنوان داشت: قطع سر گشاخه درختان ، جمع آوري تير هاي فرسوده و نظارت داشتن در آنها و عدم تهيه ژنراتور در مجتمع هاي آبرساني و شارژ نگه داشتن مراکز مخابراتي و داشتن موتور برق يک پيشگيري است و عدم اين پيشگيري ها سبب مشکلاتي در زمان بحران مي شود.

عسگری پور تاکید کرد: هزينه مقابله و مرمت و بهسازي را در پيش بيني و پيشگيري ببينيم يعني خسارت کمتري در زمان بحران متحمل مي شويم و مطمئنا مي توانيم با آرامش در زمان بحران مديريت کنيم.

وي خاطر نشان کرد: دهياران وشوراها موظفند همه موارد خطر ساز و خطر آفرين را در هر روستا شناسايي کنند و در جهت رفع آن با ساير دستگاه ها همکاري کنند و هرگونه کم و کند کاري قابل توجيه نيست.       

وی تاکید کرد: در بارش اخير برف سنگين خساراتي بر مرکبات و نهال و نهالستان و ميوه کيوي، گلخانه ها، سازه و پوشش گلخانه، دامداري، مرغداري، انباري دان و علوفه هاي سبز، انبار مرکبات در برداشت اول و خسارت به 300 خانه که در مجموع تقريبا بيش از 60 ميليارد تومان بر آورد شد که با مديريت درست بحران مي شد اين ميزان خسارت را کاهش داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0