راه اندازی 18 مدرسه پژوهش محور /کسب رتبه های برتر تولید محتوای الکترونیکی در کشور
18 آذر 1395 ، دیدگاه 0
معاون پژوهش و برنامه ريزي آموزش و پرورش آمل : نقش پژوهش در توسعه همه جانبه پايدار چنان برجسته و انكارناپذير است كه مي توان آن را بدون ترديد نيروي محركه توسعه در همه حوزه ها اعم از فرهنگ، اقتصاد، سياست و جامعه دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : ابراهیم پرسيان، معاون پژوهش و برنامه ريزي آموزش و پرورش آمل ضمن گراميداشت هفته پژوهش گفت: هفته پژوهش و فناوري فرصت مناسبي براي توجه و تمركز هرچه بيشتر روي ابعاد مختلف امر پژوهش و فناوري در كشور می باشد.

وی با اشاره به اينكه تحولات زندگي بشر در قرن بيستم نشان از گسترش روزافزون اهميت علم و تحقيق بوده است اظهار داشت: نيمه دوم اين قرن، كشورهاي صنعتي و در حال توسعه با آگاهي از نقش پژوهش در خلق فناوري و شتاب دهي براي توسعه، عمده توجه خود را مصروف تقويت و ارتقاي بخش تحقيق نموده اند.

معاون پژوهش و برنامه ريزي آموزش و پرورش آمل افزود: از اين رو است كه بين پيشرفت بخش تحقيق و شتاب توسعه فراگير و پايدار در هر كشور ارتباط مستقيم برقرار است.

پرسيان بيان داشت: نقش پژوهش در توسعه همه جانبه پايدار چنان برجسته و انكارناپذير است كه مي توان آن را بدون ترديد نيروي محركه توسعه در همه حوزه ها اعم از فرهنگ، اقتصاد، سياست و جامعه دانست.

وي ابراز داشت: هفته پژوهش و فناوري، هفته اي است كه فرصت مناسبي را براي توجه و تمركز هرچه بيشتر روي ابعاد مختلف امر پژوهش و فناوري در كشور فراهم مي آورد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در معاونت پژوهش و برنامه ريزي آموزش و پرورش آمل گفت: کسب سه رتبه برتر استانی در برنامه معلم پژوهنده ، راه اندازی 18 مدرسه پژوهش محور ، کسب رتبه های برتر تولید محتوای الکترونیکی در کشور توسط 2 نفر از همکاران ، کسب رتبه های اول و دوم کشوری دانش آموزان آملی در سومین جشنواره زیست فناوری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، حضور چشمگیر در همایش های بین المللی و کشوری و دیگر امور می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0