اطلاع رسانی از دستاورد های وقف ضروری است
16 آذر 1395 ، دیدگاه 0

 کمال آنلاین : محمود فیاض بخش مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه  استان وقف را میراثی ماندگار دانست و افزود: واقفان با نیت خیر و برای جلب رضایت پروردگار در این مسیر گام برمی‌دارند.
وی  بابیان اینکه اداره اوقاف و امور خیریه به‌عنوان مجموعه‌ای معنوی سعی در حفظ و ترویج فرهنگ وقف و موقوفات دارد و باید با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اعتماد عمومی را کسب نماید.
 وی با بیان اینکه اطلاع رسانی و گزارش دهی هم نوعی حق و تکلیف است گفت: حق است چون مردم حق دارند بدانند در مجموعه اوقاف چه فعالیت هایی صورت می گیرد و کلیه عملیات و اقدامات اوقاف اعم از مالی و .. به چه نحوی است.
فیاض بخش به تکلیفی بودن فرآیند اطلاع رسانی اشاره کرد و افزود: ما بعنوان افرادی که از بیت المال ارتزاق می نماییم و در مجموعه های نظام فعالیت می کنیم مکلف و موظف به اطلاع رسانی هستیم تا مردم دستاوردهای موقوفات و بقاع متبرکه را بدانندو آگاه شوند.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف استان با اشاره به تولید بیش از 1600 خبر از فعالیت های اوقاف در مجموعه روابط عمومی گفت: خوشبختانه با تعاملی که با رسانه ها صورت پذیرفته همه اخبار تولید شده در کلیه رسانه های مکتوب و فضای مجازی انتشار یافته است
وی پخش تیزر های تلویزیونی و آنونس رادیویی ،استفاده از ظرفیت های تبلیغات محیطی و شهری را از دیگر برنامه های تبلیغی و ترویجی فرهنگ مقدس وقف برشمرد.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد:رسانه ها در ترویج و تبلیغ نقش بسیار مهمی دارند و چون رسانه ها با همه اصناف سرو کار دارند هر اندازه اطلاعات آنها در هر رشته ای و زمینه ای افزایش یابد کند و هر چه در اطلاعاتشان بیشتر باشد فرصت خدمت برای آن‌ها بیشتر فراهم می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0