اعلام فراخوان مقاله به مناسبت برگزاری کنگره ملی غدیر
9 خرداد 1391 ، دیدگاه 0
کنگره ملی غدیر با رویکرد بزرگداشت علامه امینی و ارتقای هویت دینی و مذهبی اقشار مختلف در آبان ماه جاری به مناسبت دهه ولایت و امامت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بنیاد بین‌المللی غدیر، کنگره ملی غدیر با رویکرد بزرگداشت یاد و نام «علامه عبدالحسین امینی(ره)» صاحب اثر گرانسنگ «الغدیر» همزمان با دهه امامت و ولایت در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

به همین جهت در راستای کمک به ارتقا هویت دینی و مذهبی اقشار مختلف به ویژه طلاب و دانشجویان جوان و به منظور کمک به بسط و گسترش مبانی شیعه و ارائه الگوی عملی پژوهشگری ایثارگونه به پژوهشگران و محققان عرصه معارف دینی سیاست‌گذاران، این نهاد مذهبی اقدام به برپایی این کنگره ملی کرده است.

پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را در یکی از چهار محور شامل «بررسی ابعاد شخصیتی علامه امینی»، «بررسی ویژگی‌های الغدیر»، «اندیشه‌های فقهی»، «اصولی و اخلاقی علامه»، «جایگاه ولایت در افکار و آثار علامه امینی» ارائه دهند.

دبیرخانه این کنگره در محل ساختمان مرکزی بنیاد واقع در تهران، اتوبان شهید صدر، خیابان شهید بازدار(کامرانیه شمالی)، نبش کوچه ناهید پلاک 18 است.

کنگره ملی غدیر به همت بنیاد بین‌المللی غدیر، بنیاد نهج‌البلاغه، دانشگاه امام صادق(ع)، دانشگاه پیام نور، دانشگاه عالی دفاع ملی و دانشگاه جامع امام حسین برگزار می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0