عمليات مقاوم سازی شبكه برق در آمل آغاز می شود
15 آذر 1395 ، دیدگاه 0
مدیر امور توزیع نیروی برق آمل: امید واریم تا قبل از تابستان سال 96 ساختمان اداره برق رینه را در اختیار مسئولین بخش قرار دهیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : محمد مهدی گراییلی افرا مدیر امور توزیع برق آمل در جلسه رسیدگی به وضعیت زمین احداث اداره برق در گزنک در فرمانداری ویژه آمل با اشاره به وضعیت پیش آمده در برف اخیر که همراه با خاموشی را درپی داشته است گفت: پس از بارش شدید برف و بحرانی شدن آن نیروهای متخصص و عملیاتی از شهرهای مختلف مازندران و استان تهران وارد شهرستان آمل شدند و به صورت شبانه روزی و ایثارگرانه  کار امداد رسانی برق در مناطق مختلف اقدامات لازم را در دستور کار قرار دادند.

وی با قدردانی از تلاش وحضور بموقع مدیرعامل توزیع برق مازندران درتمام عملیات برق رسانی به شهر و روستاهای آمل افزود: حضور مسئولین بخصوص امام جمعه، فرماندار و معاونین فرمانداری آمل باعث دلگرمی ما شد تا بتوانیم با توان مضاعف هرچه سریعتر این مشکل را حل کنیم.

وی بیان داشت: بخشی از قطعی حوزه برق به سنگینی شاخ و برگ درختان و سقوط آن به روی سیم ‌ها و کابل‌ها باز می‌گردد هر چند در زمینه مهیا شدن زیرساخت‌های لازم هم باید توجه بیشتری شود.

مدیر امور توزیع برق آمل ضمن قدردانی از تلاش ها و پیگیریهای دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس درخصوص گرفتن اعتبارات لازم برای زیر ساختار برق آمل عنوان داشت: خوشبختانه با موافقت مدیرعامل توانیر کشور برای تمام سیم های برق بصورت کابلی شود مبلغ 50 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شد.

گراییلی افرا ادامه داد: تمام مقدمات کار و تهیه نقشه توسط کارشناسان آماده شد که به زودی عملیات اجرائی شروع خواهد شد.

وی همچنین از صبر و شکیبایی مردم در بحران اخیر برف قدردانی نمود و یادآورشد: قطعا مردم بدانند که خدمتگذارانشان در اداره برق تمام سعی و تلاش خود را خواهند نمود تا در بروز چنین بحران هایی مردم با مشکل نبود برق مواجه نشوند.

وی با بیان اینکه بهسازی و احداث ساختمان های جدید در دستور کار قراردارد گفت: برای بهسازی و بازسازی ساختمان قدیمی اداره برق آمل تاکنون 200میلیون تومان هزینه دربرداشت که بزودی افتتاح خواهد شد.

مدیر امور توزیع برق آمل درخصوص ساخت ساختمان اداره برق رینه لاریجان افزود: اداره برق لاریجان بعد از اداره برق آمل تاسیس شد وساختمان قدیمی آن در خور و شان مردم بخش نبود که با موافقت مدیرعامل توزیع برق مازندران ساختمان کلنگی تخریب و ساختمان جدید در ساخت می باشد که سقف اول آن به اتمام رسید.

گراییلی افرا اظهارداشت: چارت سازمانی جدید اداره برق رینه گرفته شد وامید داریم تا قبل از تابستان سال 96 ساختمان را در اختیار مسئولین بخش دهیم.

وی با اشاره به اینکه مسیرهای روستاهای بخش لاریجان فاصله زیادی دارد تصریح کرد: برای سهولت در امر خدمات رسانی به تمام روستاهای بخش در هر نقطه ای قطب هایی درنظر گرفته شد که در این قطب ها نیروها بصورت شیفتی ودر طول تمام ساعات حضور دارند تا در صورت بروز حوادث بتوانند سریعتر اقدامات را انجام دهند.

 وی با بیان اینکه زمینی را سالیان سال مردم برای احداث اداره برق گزنک در اختیار اداره برق قرار دادند گفت: طی بازدیدی که انجام شد و به جهت رانشی بودن زمین توسط شهرداری وشورای شهر گزنک زمین دیگری را در اختیار ما قرار بدهند تا بتوانیم ساختمانی را برای کار دو منظوره احداث کنیم.

مدیر امور توزیع برق آمل همچنین از پیگیری و جذب ۲۰ میلیارد تومان بودجه برای توسعه و اصلاح شبکه های برق، پیگیری و انجام ارتقای ظرفیت پست کمپکت بابکان از ۱۵ به ۳۰ مگاوات ،پیگیری جذب بودجه احداث خط و پست ۶۳ کیلوولت آمل ۵ با ارزش ۴۰میلیارد تومان در زمین پشت اداره برق، تاسیس اداره برق شرق آمل با ۴۰ نفر پرسنل جهت تمرکز زدایی و پاسخگویی مناسب به مردم ، اخذ مجوز خرید دو دستگاه خودروی سواری کمکدار برای مناطق صعب العبور، اخذ مجوز و انعقاد قرارداد جابجائی خط ۲۰کیلوولت از روی منازل شخصی مردم در داخل شهر به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان و پیگیری جذب سرمایه گذار جهت احداث نیروگاه DJ در بلوار جانبازان با ظرفیت ۲*۲۵ مگاوات جهت افزایش پایداری شبکه تولید خبرداد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0