برگزاری تجمع بزرگ لبیک یارسول الله در آستان امام زاده ابراهیم آمل +عکس
8 آذر 1395 ، دیدگاه 0
تجمع بزرگ لبیک یارسول الله با حضور پرشور و گسترده مردم در آستان مقدس امام زاده ابراهیم آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام رسول علیخانی، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل در تجمع بزرگ لبیک یارسول الله(ص) که در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) آمل برگزار شد با بیان این که پیامبر گرامی اسلام به معراج رفت و تمام آیات و نشانه ها به ایشان نشان داده شده بود، گفت: آخرین معجزه الهی از سوی پیامبر گرامی اسلام آورده شده است.

وی تصریح کرد: تمام شخصیت پیامبر گرامی اسلام بر محور بندگی بود که ضرورت دارد از این وجود نورانی درس گرفته و عمل گرایی را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

حجت الاسلام علیخانی با بیان این که بندگی خداوند متعال با عبادت فرق می کند، گفت: ضرورت دارد تمام وجود ما کار خدایی باشد و نباید در هیچ لحظه های پروردگار منان را فراموش کنیم.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل خاطرنشان کرد: نباید کارهای ما برای رضایت دیگران باشد و ضروری است تا همواره به یاد خداوند منان باشیم و زمینه تحقق رضایت حضرت حق را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: انسان باید از ریا دوری کرده و ضروری است مطالعات خویش را گسترش دهیم تا بتوانیم سطح و جایگاه خود را به بهترین نحو ممکن ارتقا دهیم که برکات ارزشمندی دارد.

حجت الاسلام علیخانی با بیان این که اگر انسان بنده خدا باشد می تواند به مراتب والایی دست پیدا کند، گفت: اگر می خواهیم بزرگ شویم باید عبودیت داشته باشیم که به مقام بصیرت می رسیم.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل اظهارداشت: تمام وجود نورانی رسول مکرم اسلام خدا بود که توانست به این جایگاه نورانی دست پیدا کند و نیاز است سیره نورانی این وجود ارزشمند را چراغ راه خود قرار دهیم.

گفتنی است، دسته جات عزاداری از نقاط مختلف شهرستان آمل وارد آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) آمل شده و به نوحه سرایی و عزاداری در ماتم سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی(ع) پرداختند.
 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0