اختصاص هدیه ویژه اداره اوقاف و امورخیریه آمل به خانواده شهید روح الله سلطانی +عکس
7 آذر 1395 ، دیدگاه 0
همزمان با نخستین روز از دهه وقف، مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران، امام جمعه آمل، مدیران ستادی اداره کل و رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل با خانواده شهید اقتدار و امنیت و عضو هیات امنای بقعه میرحیدر آملی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران همزمان با نخستین روز دهه وقف و در دیدار با خانواده شهید روح الله سلطانی شهید اقتدار و امنیت و عضو هیات امنای بقعه متبرکه میرحیدر آملی با اشاره به جایگاه ارزشمند شهدا اظهارداشت: شهدا زمینه ساز عزت و عظمت نظام اسلامی و از مقام والایی برخوردار هستند.

وی تصریح کرد: شهدا بزرگترین واقفان نظام اسلامی هستند که جان های پاک خود را در راه اعتلای ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند.

حجت الاسلام علیزاده افزود: ایثارگری و فداکاری والا و ارزنده شهدا و رزمندگان نشانگر جایگاه مکتب امام خمینی(ره) است که سبب چنین افتخارات ارزنده ای می شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران اظهارداشت: فرزندان شهدا ذخیره ای ارزشمند و متعالی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که باید از ظرفیت این عزیزان در امامزادگان و بقاع متبرکه به نحوی شایسته استفاده شود.

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در دیدار با بیان این که شهدا از مقام ارزشمندی برخوردار هستند، گفت: این عزیزان مجاهدت ها و تلاش های ارزنده ای صورت داده و در مسیر والایی قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: شهدای عزیز نظام مقدس جمهوری اسلامی جان های پاک خود را فدا کردند که وظیفه داریم در پاسداشت و تکریم از این عزیزان اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

امام جمعه آمل اظهارداشت: شهدا رفتند و ما وظیفه داریم راه این عزیزان را ادامه داده و سیره نورانی شهدا را سرلوحه امور خود قرار دهیم که برکات ارزشمندی دارد.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که سالگرد شهید روح الله سلطانی در مصلی نمازجمعه آمل برگزار شده است، گفت: تلاش لازم را صورت دادیم تا این مراسم به نحوی شایسته صورت گیرد.

وی تصریح کرد: شهید روح الله سلطانی در دفاع از امنیت و اقتدار ایران اسلامی جان پاک خود را فدا کرده و  یک شهید کشوری است که باید به جایگاه والای این شهید عزیز پرداخته شود.

حجت الاسلام رسول علیخانی، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل نیز با بیان این که شهدای ایران اسلامی در مسیر ارزنده ای قرار گرفتند، گفت: نیاز است در تکریم و پاسداشت جایگاه شهدای عزیز ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی اظهارداشت: شهدا درس مقاومت و ایثار را به همگان آموخته و راه ارزشمندی را طی کردند و باید سیره این عزیزان را الگو و چراغ راه خود قرار دهیم.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل تصریح کرد: برای ما افتخاری است که خادمان افتخاری امامزادگان و هیات امنای بقاع متبرکه به درجه و مقام رفیع شهادت نائل می شوند.

حجت الاسلام علیخانی خاطرنشان کرد: کمک هزینه سفر به کربلا معلی به مادر، همسر و دو فرزند عزیز شهید روح الله سلطانی از شهدای گرانقدر اقتدار و امنیت اهدا می شود.

وی افزود: اداره اوقاف و امورخیریه آمل نیز هزینه چاپ مجدد کتاب از هراز تا فراز ویژه زندگی نامه این شهید گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی را تقبل می کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0