پرداخت تسهیلات ازدواج در مدت کمتر از 3 ساعت در آمل
7 آذر 1395 ، دیدگاه 0
رییس صندوق کارآفرینی امید آمل : صندوق کارآفرینی امید الزاماتی برای پرداخت تسهیلات حمایت کسب و کارهای خرد و کوچک دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : احمد جعفرقلی زاده، رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان آمل با بیان این که صندوق کارآفرینی امید الزاماتی برای پرداخت تسهیلات حمایت کسب و کارهای خرد و کوچک دارد، گفت: در حوزه کارفرمایی باید سن 25 تا 55 سال باشد.

وی تصریح کرد: فرد متقاضی دریافت تسهیلات باید تجربه و مهارت لازم را داشته و از سابقه کار لازم برخوردار باشد.

جعفرقلی زاده اظهارداشت: درخواست کننده تسهیلات نباید شغل دیگری داشته باشد که با دوشغله بودن امکان پرداخت تسهیلات وجود ندارد.

رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان آمل افزود: ضرورت دارد مجوز از دستگاه مربوطه جهت تجهیز مکان و توجیه طرح مشخص شده باشد تا نسبت به پرداخت تسهیلات این صندوق اقدام شود.

وی با اشاره به گزارش کاری از فعالیت ها و ارائه تسهیلات صندوق کارآفرینی امید شهرستان آمل در سالجاری اظهارداشت: تسهیلات ازدواج 27 فقره، تسهیلات ضروری از محل سفر 25 فقره، تسهیلات اشتغال از محل تجهیز منابع 44 فقره و تسهیلات خوداشتغالی 41 فقره بوده است.

جعفرقلی زاده تصریح کرد: مجموع پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید شهرستان آمل 137 فقره در سالجاری بوده است که جمع پرداختی آن 18 میلیارد و 943 میلیون ریال می باشد.

رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان آمل از پرداخت سریعترین وام ازدواج کشور در مدت کمتر از سه ساعت در این صندوق خبرداد و بیان داشت: یکی از شهروندان ساکن شهرستان آمل پس از ثبت نام در سامانه تسهیلات ازدواج و مراجعه حضوری به صندوق کارآفرینی امید در این شهرستان، طی مدت زمان کمتر از 3 ساعت موفق گردید تسهیلات ازدواج یکصد میلیون ریالی خویش را دریافت کند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با سرعت بخشیدن به انجام کارهای مشتریان بتوانیم سازمانی مشتری پسند داشته باشیم و به اهداف مهم صندوق که حل مشکل اشتغال و ازدواج جوانان می باشد نزدیکتر شویم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0