دولت عزم ویژه برای تقویت زیرساخت های شهرستان آمل داشته باشد
5 آذر 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه تصریح کرد: دولتمردان مقصر هستند که مردم را نمی بینند و نیاز است هزینه هایی برای تقویت زیرساخت ها صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه شهر آمل اظهارداشت: تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین عمل در پیشگاه خداوند منان است که با بهره گیری از آن در مسیر دین و ارزش ها قرار می گیریم و نباید از ذکر و یاد خدا غافل شویم و ضرورت دارد همواره حضرت حق را یاد کرده و از فخرفروشی خودداری کنیم.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که گسترش طلاق زیبنده جامعه اسلامی نیست، اظهارداشت: ضرورت دارد عزم شایسته ای از سوی همگان برای تحکیم بنیان خانواده وجود داشته باشد.

امام جمعه آمل افزود: همزمان با اربعین حسینی دو ویژه برنامه صورت گرفت که از آحاد مردم و مدیران قدردانی می کنیم  و برای رحلت پیامبر اکرم، شهادت امام حسن مجتبی و شهادت امام رضا نیز ویژه برنامه هایی برگزار می شود.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که در هفته بسیج قرار داریم که هفته فداکاری، شجاعت، اطاعت و اخلاق است، گفت: بسیج نعمت و برکتی برای ملت ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: امروز نگاه همگان باید بر این باشد تا بتوانیم در مسیر ارزشهای دین و انقلاب گام برداریم که برکات و دستاوردهای گرانقدری دارد.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که ما مدیون نگاه بسیج هستیم، گفت: امروز زیباترین کلام انقلاب اسلامی بسیج بوده که دژ مستحکم انقلاب و افتخار ملت ایران اسلامی است.

امام جمعه آمل با اشاره به این که بسیج دشمن شکن و افتخارآفرین است، ادامه داد: هر بسیجی یک بمب اتم در برابر دشمن است که این تفکر در مفهوم انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن است.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: بسیج قطاری در حرکت است و توقفی در آن وجود ندارد که بسیج جریانی و خطی نبوده و شتاب زدگی در آن وجود ندارد و علاقه وافری به رهبری معظم انقلاب اسلامی دارد.

وی با اشاره به بارش برف در آمل خاطرنشان کرد: بی انصافی است از مدیران شهرستان تشکر نداشته باشیم که ستاد مدیریت بحران تشکیل و جلسات خوبی برگزار شد.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: از مردم عذرخواهی می کنیم که این ملت همه مشکلات را با جان و دل خریده و مردم نجیبی داریم.

امام جمعه آمل تصریح کرد: زیرساخت های شهرستان فرسوده است که چرا نباید اقدامی صورت گیرد و آیا اگر مردم سروصدا نمی کنند نباید کاری انجام شود.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که اجازه قطع درختان را نمی دهیم، اظهارداشت: دولتمردان مقصر هستند که مردم را نمی بینند و نیاز است هزینه هایی برای تقویت زیرساخت ها صورت گیرد.

وی ادامه داد: در این قضیه مدیران شهرستانی مقصر نیستند و مدیران استانی و کشوری تقصیر دارند که باید برای بهبود زیرساخت ها اعتبار گذاشته شود که اگر این کار صورت نگیرد همیشه مشکل داریم.

امام جمعه آمل تصریح کرد: قیمت امتیاز برق، گاز و آب به حد اعلی برده شده است اما چرا نباید سرویس مورد نیاز برای مردم داده شود که نیازمند چاره اندیشی است.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: مسئولان ارشد شهرستان باید دست در دست هم داده و مطالبات شهرستان را به نحوی شایسته پیگیری کنیم که باغداران مشکلات بسیاری دارند و خسارت فراوانی دیدند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0