پرداخت 298 میلیارد تومانی تسهیلات رونق تولید در مازندران
4 آذر 1395 ، دیدگاه 0
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران : وظیفه و رسالت ما فراتر از این ها می باشد که تراز استان مازندران نیز بالاتر از این ها است که به این میزان نیز بسنده نمی کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آمل که در فرمانداری ویژه این شهرستان و با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، رییس اتاق بازرگانی مازندران، مدیران بانکهای استان و فعالان صنعتی و کشاورزی در فرمانداری ویژه آمل برگزار شد با بیان این که این سومین جلسه با حضور مسئولان استانی است که در آمل برگزار می شود، گفت: این امر معلول اهمیت و جایگاه آمل است که ظرفیت و توانمندی بالایی دارد.
وی تصریح کرد: باید آمار موثرتری از این شهرستان داشته و اقدامات جدی تری صورت گیرد که امری مهم و ضروری است.
خیریانپور افزود: از بسته حمایتی رونق تولید در سطح استان مازندران تا به امروز 709 فقره پرداختی توسط بانکهای عامل داشتیم که از همراهی مدیران بانکها، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، اتاق بازرگانی و خانه صنعت و معدن استان قدردانی می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران ادامه داد: 298 میلیارد تومان میزان پرداخت تسهیلات بوده است که رتبه نخست کشور را از نظر تعداد پرداخت به دست آوردیم که وزیر صنعت، معدن و تجارت از استاندار مازندران قدردانی کردند.
وی تصریح کرد: وظیفه و رسالت ما فراتر از این ها می باشد که تراز استان مازندران نیز بالاتر از این ها است که به این میزان نیز بسنده نمی کنیم.
خیریانپور ادامه داد: 470 میلیارد تومان سهمیه ای که داریم باید با جدیت پیگیر آن شویم تا پرداخت ها صورت گرفته و در کنار آن بتوانیم پرداخت مازاد کشور را جذب کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران اظهارداشت: 53 فقره پرداختی برای شهرستان آمل بوده است که جایگاه آمل بالاتر از این ها است و امیدواریم مسئولان شهرستان پیگیر باشند و جدی تر در این موضوع ورود کنند.
خیریانپور افزود: انتظار داریم برای شهرستان آمل نگاه ویژه ای صورت گرفته و تصمیم گیری شایسته ای انجام شود تا بتوانیم سطح پرداختی تسهیلات را بالا ببریم.
وی تصریح کرد: مبنای ما پرداخت است که باید تلاش های ویژه ای در این راستا صورت گیرد و 414 مورد عقد قرارداد در بانک های عامل استان داریم که پرداخت برای ما مهم است.
گفتنی است، در این جلسه پرونده های شرکت های صنعتی و کشاورزی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید مورد بررسی قرار گرفته و دستورات لازم در راستای پرداخت هرچه سریعتر تسهیلات صادر شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0