ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات حمایتی رونق تولید
4 آذر 1395 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل ادامه داد: بیش از 45 درصد صنعت استان مازندران و بیش از 50 درصد صادرات استان به این شهرستان تعلق دارد که نیاز است نگاه ویژه ای وجود داشته باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آمل که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد افزود: در بخش پرداخت تسهیلات رونق تولید 187 پرونده داریم که 139 پرونده به شعب بانک ارجاع شده و 48 مورد عقد قرارداد داشتیم.
وی تصریح کرد: در پرداخت تسهیلات حمایتی رونق تولید 340 میلیارد و 560 میلیون ریال پرداخت تسهیلات صورت گرفته است که بانکها شتاب بسیار خوب و همراهی شایسته ای داشتند.
معاون استاندار مازندران اظهارداشت: همگامی بانکها در تحقق این میزان پرداخت تسهیلات اثرگذار بوده است تا این کار صورت گیرد و جای تشکر دارد.
فرماندار ویژه آمل ادامه داد: بیش از 45 درصد صنعت استان مازندران و بیش از 50 درصد صادرات استان به این شهرستان تعلق دارد که نیاز است نگاه ویژه ای وجود داشته باشد.
منفرد افزود: انتظار داریم بتوانیم پرونده های مفتوح ما که در انتظار عقد قرارداد است در اسرع وقت نسبت به دریافت تسهیلات خود اقدام کنند.
وی بر ضرورت نظارت بر تسهیلات پرداختی تاکید کرد و بیان داشت: وقتی تسهیلاتی داده می شود یک طرف قضیه است و باید نظارتی داشته باشیم که چه تاثیری در اقتصاد شهرستان داشته است.
معاون استاندار مازندران از تشکیل کارگروه نظارت بر پرداخت تسهیلات حمایتی رونق تولید در شهرستان آمل اشاره کرد و بیان داشت: با اخذ تسهیلات گره گشایی در کار فعالان صنعتی و کشاورزی می شود که امیدواریم در اشتغال و تولید بتواند اثرگذاری خوبی داشته باشد.
منفرد اظهارداشت: حمایت از واحدهای تولیدی و کشاورزی از اهمیت بسیاری برخوردار است که پرداخت تسهیلات حمایتی رونق تولید می تواند دستاوردهای ارزنده و شایسته ای داشته باشد.
محمد محمدپورعمران، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در این جلسه اظهارداشت: باید کاری کنیم وضعیت پرداختی های آمل به سهمیه واقعی خود برسد.
وی تصریح کرد: امیدواریم این جلسه به نحوی شایسته صورت گرفته و از نظر مصوبات پربار باشد و بتوانیم خروجی خوب و ارزنده ای داشته باشیم.
محمدپورعمران بر ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات رونق تولید تاکید کرد و بیان داشت: این جلسه بسیار مهم است و ضرورت دارد عزم ویژه ای وجود داشته باشد تا بتوانیم سطح پرداخت تسهیلات رونق تولید را بالا ببریم.
گفتنی است، در این جلسه پرونده های شرکت های صنعتی و کشاورزی متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید مورد بررسی قرار گرفته و دستورات لازم در راستای پرداخت هرچه سریعتر تسهیلات صادر شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0