مراسم افتتاح حوزه مقاومت بسیج خواهران دابو و دشت سر آمل برگزار شد
3 آذر 1395 ، دیدگاه 0

کمال آنلاین : حجت الاسلام مهدی تقی زاده آملی، امام جمعه دابو و دشت سر در مراسم افتتاح حوزه مقاومت بسیج خواهران شهیده سیده طاهره هاشمی دابودشت و دشت سر آمل که با حضور فرمانده سپاه ناحیه آمل و مسئولان محلی برگزار شد تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در امنیت ارزنده و والایی قرار دارد که شهدای گرانقدری در طول دفاع مقدس و دفاع از حرم تقدیم کردیم و ایثار و مجاهدتهای والایی صورت گرفته است.
حجت الاسلام تقی زاده آملی با بیان این که تبلور انقلاب اسلامی از مکتب بانوان بوده است، گفت: اگر فرزندان این کشور بیدار شدند و جنبش در آنان ایجاد و در کنار رهبریت نظام اسلامی توانستند انقلاب را شکل دهند از دامن مادران امت بوده است.
امام جمعه دابو و دشت سر خاطرنشان کرد: در طول انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم مقاومت و ایثارگری والایی صورت گرفته و اهتمام ارزنده ای از سوی شهدا و رزمندگان وجود داشته است.
وی افزود: خانواده ها و مادران گرانقدر شهدا صبر و شکیبایی ارزنده ای صورت داده و با دادن سه فرزند شهید هم ابراز ارادت والایی به انقلاب می کنند که بصیرت و کیاست این عزیزان را نشان می دهد.
امام جمعه دابو و دشت سر تصریح کرد: در حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل نیز شهیده سیده طاهره هاشمی نیز با اثرگذاری والایی خود حماسه آفرینی گرانقدری صورت داده و یک جریان فکری براساس آموزه های دینی است.
استاد حوزه و دانشگاه اظهارداشت: تفکر بسیج را نه فقط در داخل کشورمان ساماندهی کردیم بلکه به کشورهای جهان صادر شده و گسترش پیدا کرده است و موفقیتهای بسیاری داشتند.
وی ادامه داد: امروز در آستانه اربعین انقلاب اسلامی هستیم که اثر آن به همه جا می رسد و در مسیر عزت و اقتدار روزافزون قرار داریم و به دستاوردهای ارزشمندی رسیدیم.
حجت الاسلام تقی زاده آملی تصریح کرد: بانوان رسالت بسیاری  داشته و دارند که ضرورت دارد در این مسیر ارزنده کوشا بوده و اهتمام شایسته ای در این مسیر داشته باشیم.
امام جمعه دابو و دشت سر اظهارداشت: نیاز است بانوان دقت لازم را داشته و توجه به عظمت شخصیت معنوی خود داشته باشند که باید زمان شناسی سرلوحه امور قرار گیرد.
وی با بیان این که در عصر علم، فناوری و پیشرفت قرار داریم، گفت: در گذشته با تفکرات مختلف به دنبال توطئه علیه کشورمان بودند و این نقشه استکبار جهانی بود که امروز به برکت انقلاب اسلامی توانستیم آمریکا را معرفی کنیم.
حجت الاسلام تقی زاده افزود: امروز دشمنان اسلام و ایادی استکباری برای عامه مردم جهان معرفی شده هستند و مقام معظم رهبری فرمودند هر نقطه ای مشکلی پیش آمد فریاد مرگ بر آمریکا بلند است.
وی بر ضرورت گسترش تفکر بسیجی اشاره کرد و بیان داشت: بسیجی آن طیبنت پاکی است که از مشرب فکری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خط می گیرد و تفکر مبعث شده از علوم وحیانی نظام را پیگیری می کند.
حجت الاسلام تقی زاده تصریح کرد: بسیجی نمی تواند بگوید کاری به کار نظام و سیاست ندارم و ضرورت دارد احساس تکلیف داشته باشیم و انسجام و همدلی خود را حفظ کنیم.
امام جمعه دابو و دشت سر بر ضرورت تشکیل اتاق فکر اشاره کرد و افزود: باید فکری کنیم تا راههای تقویت نظام اسلامی را بررسی کرده و اموری که خاری در چشم دشمنان نظام اسلامی می شود را مشخص کنیم.
وی با بیان این که ایران اسلامی ام القرای جهان اسلام است، گفت: رهبری مقتدر و شجاع داریم که ضرورت دارد رهنمودهای ولایت را چراغ راه خود قرار دهیم.
حجت الاسلام تقی زاده ادامه داد: بسیج آحاد میلیونی مردم بوده که قرار است برای صیانت از خون شهدا و مکتب فعالیت داشته باشد و نیاز است دقت و توجه شایسته ای داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0