برف بی سابقه پاییزی در منطقه چلاو آمل
2 آذر 1395 ، دیدگاه 0
بخشدار امام زاده عبدالله : دهياران و شوراهاي اين منطقه نسبت به ذخيره سوخت زمستاني پيگيري نمايند تا براي روستاييان عزيز مشکلي پيش نيايد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : یحیی عسگری پور، بخشدار امام زاده عبدالله آمل اظهارداشت: شاهد بارش برف و کاهش دما در مناطق کوهستاني و جنگلي دهستان چلاو هستیم که در 50 سال اخير در چنين زماني از سال بي سابقه بوده و احتمال دارد اين کاهش دما به 4 درجه زير صفر و در روزهاي آتي در مناطق جلگه هم برسد.

وی بر ضرورت تدابير و اقدامات پيشگيرانه تاکید کرد و بیان داشت: به دهياران و شوراهاي اسلامي منطقه چلاو تاکيد مي گردد که با همکاري اداره راه نسبت به دپوي نمک اقدام لازم را بعمل آورند.

بخشدار امام زاده عبدالله آمل اظهارداشت: از مسافران عزيز و دوستداران طبيعت تقاضا مي شود که از سفرهاي غير ضروري به اين مناطق جلوگيري کرده و چنانچه قصد سفر دارند تجهيزات لازم را به همراه خود داشته باشند.

عسگری پور ادامه داد: دهياران و شوراهاي اين منطقه نسبت به ذخيره سوخت زمستاني پيگيري نمايند تا براي روستاييان عزيز مشکلي پيش نيايد.

وی تصریح کرد: دهياران و شوراهاي اسلامي اين منطقه با اداره برق همکاري لازم را داشته باشند و نسبت به قطع سر شاخه هاي مزاحم اقدام لازم را به عمل آورند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0