آمادگی انتقال تیم اکسین البرز در صورت فراهم بودن استادیوم ورزشی آمل
1 آذر 1395 ، دیدگاه 0
رییس هیئت مدیره و مدیریت هلدینگ اکسین : آمل زادگاه مان است که وظیفه داریم درخدمت مردم خوب آمل باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : دکتر حمید طاهری پور، رییس هیئت مدیره و مدیریت هلدینگ اکسین در گفتگوی تلفنی با برنامه زنده تلویزیونی ورزش مازندران که از شبکه تبرستان پخش شد اظهارداشت: آمل زادگاه مان است که وظیفه داریم درخدمت مردم خوب آمل باشیم.

وی تصریح کرد: متاسفانه به سبب نداشتن امکانات ورزشی شرایط اینگونه شده است که اجبارا با اینکه دل ما در آمل است تیم فوتبال اکسین در استان البرز کار خود را آغاز کند.

دکتر طاهری پور افزود: تیم اکسین البرز نیز به لطف الهی تا به امروز موفقیت های خوبی داشته است.

 رییس هیئت مدیره و مدیریت هلدینگ اکسین خاطرنشان کرد: ما با کمال میل آمادگی داریم تیم فوتبال اکسین البرز را به شهرستان آمل منتقل کنیم و مهندس ابراهیم زاده در مقطعی در سال گذشته تماس داشتند و درخواست کردند تیم فوتبال اکسین البرز را به آمل انتقال دهیم.

وی ادامه داد: جای تاسف دارد شهری که فرمانداری ویژه دارد و حدود 50 درصد اقتصاد یک استان را دربرمی گیرد و فعالیت دارد یک استادیوم ورزشی ندارد.

دکتر طاهری پور افزود: اگر استادیوم ورزشی آماده باشد ما هم ادای دین به شهرمان و ورزش استان مازندران خواهیم کرد و تیم اکسین البرز را در اولین فرصت برای شهرستان آمل انتقال می دهیم.

رییس هیئت مدیره و مدیریت هلدینگ اکسین تصریح کرد: در تیم ملی فوتبال ایران، لیگ برتر و لیگ یک چند فوتبالیست از استان مازندران مشغول فعالیت هستند و خیلی موفق هم عمل می کنند.

وی خاطرنشان کرد: این حق استان مازندران است که حداقل یک تا دو تیم در مسابقات لیگ برتر داشته باشد.

دکتر طاهری پور افزود: امیدواریم تیم خونه به خونه بابل، نساجی مازندران و اکسین آمل البته انشاالله در آینده بتوانیم این تیم ها را در لیگ برتر فوتبال کشور ببینیم.

رییس هیئت مدیره و مدیریت هلدینگ اکسین تصریح کرد: کاری که از دست بنده فراهم باشد خوشحال می شوم که انجام دهم و خدمت داشته باشم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0