فکری برای صنعت تعطیل شده آمل صورت گیرد / برگزاری 2 ویژه برنامه اربعین حسینی در آمل
28 آبان 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل در بخشی از خطبه های نمازجمعه این هفته آمل با بیان این که فکری برای صنعت تعطیل شده آمل صورت گیرد، افزود: 2 ویژه برنامه همزمان با اربعین حسینی در آمل برگزار می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه آمل با بیان این که تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین اعمال در پیشگاه حضرت حق است، گفت: خداوند سبحان انسانهای باتقوا را دوست داشته و از آنان بعنوان افراد پرهیزکار یاد می کند.

وی تصریح کرد: بنده خدا همیشه عملی صورت می دهد که مورد رضایت حضرت حق باشد و باید کاری کنیم بنده خوب خدا شویم.

حجت الاسلام مرتضوی ادامه داد: هرچه داریم از امام حسین(ع) است که ضرورت دارد رهرو راه این امام بزرگوار باشیم و دنیا و آخرت در کنار این وجود نورانی رقم می خورد.

امام جمعه آمل اظهارداشت: در کربلا حضور نداریم اما دلباخته امام حسین(ع) و یاران ایشان هستیم که می توانیم در شهر و دیار خود نیز حسینی و زینبی عمل کنیم.

وی با اشاره به برنامه های ستاد اربعین آمل افزود: راهپیمایی حرم تا حرم از ساعت 6 صبح روز اربعین حسینی از آستان امامزاده ابراهیم(ع) تا امامزاده عبدالله(ع) آمل برگزار می شود.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: دیگر برنامه روز اربعین نیز دسته روی از میدان قائم تا بقعه میربزرگ آمل و برگزاری اجتماع بزرگ اربعین حسینی از ساعت 10 صبح در مصلی نمازجمعه است.

امام جمعه آمل اظهارداشت: اجتماع بزرگ در روز رحلت پیامبر اکرم و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در آستان امامزاده ابراهیم(ع) برگزار می شود و در روز شهادت امام رضا(ع) نیز از امامزاده ابراهیم(ع) تا مسجد امام رضا(ع) دسته روی و مراسم عزاداری نیز در همین مسجد صورت می گیرد.

وی در حضور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران و قدردانی از فعالیتها و تلاشهای ایشان تصریح کرد: امیدواریم فکری برای صنعت تعطیل شده آمل صورت گیرد.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: ملت ایران نیازی به تاسیس دفتر اتحادیه اروپا ندارد و همیشه شعار مرگ بر آمریکا سر می دهد که بصیرت سیاسی برای مسئولان نظام اسلامی مقدس و واجب است.

امام جمعه آمل ادامه داد: امروز چشم باختن به آمریکا و هم پیمانانش خیانت به شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است که این ملت خیانت را نمی پذیرد.

وی با بیان این که کم کاری در حوزه اقتصاد مقاومتی می بینیم، گفت: ضرورت دارد به جوانان میدان داده شود و نباید جوانان خود را دست کم بگیریم که این عزیزان در دفاع مقدس پاسخ خوبی دادند.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: ضرورت دارد کشور را با دست خود بسازیم که نیاز است به اقتصاد مقاومتی دل داده و توجه شایسته ای به آن داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0