دیدارصمیمی بهادر ملایی با فرماندار ویژه آمل +عکس
27 آبان 1395 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : شنیدن سانحه تصادف این ورزشکار افتخارآفرین به همراه تعدادی از اعضای خانواده‌اش برای‌مان سخت و سنگین بود.

کمال آنلاین : بامداد آخرین روز تیر ماه امسال تصادف دلخراشی در محور مواصلاتی هراز اتفاق افتاد که در آن یکی از نام‌آوران ورزش وزنه‌برداری کشورمان به همراه خانواده‌اش دچار سانحه رانندگی شدند.

بهادر مولایی جوان نام‌آشنای وزنه‌برداری میادین جهانی و آسیایی در منطقه کلرد تصادف داشت که در این بین تعدادی از اعضای خانواده مجروح شده و یک نفر جان باخت.

مولایی که از آخرین نشست تصمیم‌گیری انتخاب المپیکی‌های وزنه‌برداری عازم برزیل بازمی‌گشت به‌جای ریو با شکستگی‌های متعدد راهی تخت بیمارستان 17 شهریور آمل شد.

همه مسؤولان آملی برای بهبود این ورزشکار نامی‌ کشورمان به میدان آمدند و توانستند با انجام صحیح مراحل مختلف درمان زمینه برای درمان بیشتر در مرکز مازندران و تهران را فراهم کنند.

بهادر مولایی مرد مدال‌آور ورزش وزنه‌برداری کشورمان امروز برای قدردانی از زحمات و تلاش‌های مدیران آملی، فرماندار ویژه، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار به دیدار آنها آمد و از نزدیک با آنها گفت‌وگو داشته و قدردانی کرد.

فرماندار ویژه آمل در این دیدار صمیمانه که پدر بهادر مولایی، ورزش‌دوستان و مسؤولان حضور داشتند، اظهار کرد: شنیدن سانحه تصادف این ورزشکار افتخارآفرین به همراه تعدادی از اعضای خانواده‌اش برای‌مان سخت و سنگین بود.

احمد منفرد افزود: بلافاصله بعد از گزارش تصادف و انتقال مصدومان به بیمارستان 17 شهریور آمل خود از نزدیک پیگیر روند درمان بودیم تا این ورزشکار کشورمان هر چه زودتر به بهبودی برسد.

فرماندار ویژه آمل با اعلام اینکه قهرمانان ایران اسلامی فرزندان همه ملت هستند و باید از آنها حمایت شده و پیگیر سلامت آنها باشیم، خاطرنشان کرد: باید همه مسؤولان از ورزشکاران حمایت کرده و همراه قهرمانان در روزهای سخت باشند.

این مسؤول با اشاره به همکاری همه مدیران آملی در امر درمان بهادر مولایی، یادآور شد: بسیار خوشحال هستم که این ورزشکار را در سلامت می‌بینم و برای مدال‌آوری مجدد او و بازگشت دوباره به‌روی تخته وزنه‌برداری دعا می‌کنم.

منفرد گفت: پس از مذاکرات لازم با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران پیگیر وضعیت درمانی و بهبودی بهادر مولایی هستم تا هرچه زودتر او را برای درخشش در میادین بین‌المللی، جهانی و المپیک آماده و سر حال مشاهده کنم.

فرماندار ویژه آمل: چشم‌انتظار مدل‌آوری بهادر ملایی هستیم فرماندار ویژه آمل گفت: امیدواریم بهادر مولایی هرچه زودتر به‌روی تخته وزنه‌برداری در میادین بین‌المللی و جهانی بازگردد و شاهد مدال‌آوری او باشیم. /فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0