کاله مازندران درادامه بازی های لیگ توان پیروز شدن دارد
24 آبان 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم کاله مازندران پس از کسب دومین پیروزی این فصل تیمش برابر پارسه تهران گفت : با اعتماد به نفس بالایی که بازیکنان پیدا کرده اند ، توان پیروز شدن در ادامه بازی های لیگ مقابل حریفان را دارد.

کمال آنلاین :بهروز عطایی یکشنبه شب و پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر پارسه تهران در آمل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : پیش از بازی های لیگ برتر هم گفته بودم که از هفته پنجم به بعد ، لیگ برای کاله شروع می شود و خوشبختانه این واقعیت اکنون برای تیم ما درحال رقم خوردن است.
وی ادامه داد : پیروزی کاله درهفته پنجم برابر خاتم اردکان در زمین حریف و شکست پارسه در آمل برابر ما ، نشان می دهد که بازیکنان ما به خودباوری لازم برای کسب پیروزی مقابل حریفان رسیدند.
سرمربی تیم کاله مازندران گفت : هر چند بازی های سختی را در ادامه لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور پیش رو داریم ، اما به هر حال از این به بعد و در ادامه بازی های لیگ ، با تیم هایی که با آنها رو به رو می شویم ، تیم کاله قابلیت و توان پیروز شدن برابر آنها را دارد.
عطایی افزود : باخت هایی را هم که در چهار بازی آغاز لیگ برابر حریفان داشتیم ، توان تیمی ما به لحاظ نفرات با آنها قابل قیاس و برابری نبود و این واقعیتی بود که هم ما و هواداران ما به خوبی آن را می دانستند.
** بازیکنان کاله درشرایط سخت ، کم اشتباه بودند
وی در خصوص بازی تیم های کاله و پارسه تهران هم گفت : هر 2 تیم ترکیبی از بازیکنان جوان لیگ را در اختیار داشتند و تا به اینجای مسابقات لیگ ، بازی های خوبی را به نمایش گذاشتند.
او افزود : با شناخت و اطلاعات فنی که بازیکنان و کادر فنی 2 تیم از یکدیگر داشتند ، به خوبی شرایط همدیگر را آنالیز کردند و خوشبختانه تیم ما در شرایط سخت ، کم اشتباه تر ظاهر شده بود.
سرمربی تیم کاله مازندران گفت : بازی بهتری را برابر پارسه به نمایش گذاشتیم، خوشحالم که پیروزشدیم ، هرچند از عملکرد بازیکنانم خیلی راضی نیستم، اما از نتیجه به دست آمده خوشحالم.
تیم کاله مازندران در هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور عصر یکشنبه در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل میزبان تیم پارسه تهران بود که با نتیجه 3 بر 2 میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
کاله مازندران پس از چهار باخت هفته های آغاز لیگ ، با 2 پیروزی هفته پنجم و ششم با 6 امتیاز به رده دهم جدول 12 تیمی رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشورصعود کرد./ایرنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0