استقبال باشکوه ورزش دوستان آملی از دارنده نشان طلا ومربی تیم ملی ووشو زنان
23 آبان 1395 ، دیدگاه 0
مردم ورزش دوست آمل از ' صدیقه دریایی ' دارنده نشان طلای مسابقات ووشو زنان جهان و ' معصومه قدیری ' سرمربی تیم ملی ووشو زنان ایران در بدو ورود به زادگاهشان استقبال کردند.

کمال آنلاین : آئین استقبال از این 2 ورزشکار آملی عصر شنبه با حضور معاون فنی و اجرایی و مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، مسئولان اجرایی شهرستان آمل در میدان قائم این شهر برگزار شد.
دارنده نشان طلای وزن 60 کیلوگرم مسابقات جهانی ووشو زنان در کشور چین در جمع استقبال کنندان گفت : مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و مدعیان وزن 60 کیلوگرم حضور داشتند و رقابت فشرده ای برای کسب مدال ایجاد شده بود.
صدیقه دریایی افزود : بسیار خوشحالم که در چین توانستیم دومین نشان طلای جهانی خود را کسب کنم و این افتخار بزرگی است که توانستم برای ورزش بانوان ایران کسب کنم.
صدیقه دریایی ، ووشوکار آملی و ملی پوش وزن منهای 60 کیلوگرم بخش ساندا درجریان مسابقات جهانی در نخستین مبارزه خود برابر حریفی از هنگ کنگ به برتری دست یافت و راهی فینال مسابقات شد.
دریایی برای کسب نشان طلا با ' ترانگ تی نگوین ' نایب قهرمان جهان رقابت کرد و در دو راند متوالی با ارائه مبارزه ای حساب شده به برتری دست یافت تا نشان طلای این وزن را از آن خود کرد.
هدایت تیم ملی ووشو زنان ایران برعهده معصومه قدیری مربی آملی تیم ملی بود که شاگردانش صدیقه دریایی در وزن منهای 60 کیلوگرم و شهربانو منصوریان در وزن منهای 65 کیلوگرم ساندای بانوان 2 نشان طلا و یک نشان نقره توسط مریم هاشمی در وزن منهای 70 کیلوگرم ساندای بانوان کسب کند.
وشووکاران ایران هفته گذشته با کسب چهار مدال طلا و سه نقره به مقام نایب قهرمانی هشتمین دوره جام جهانی ساندا در چین دست یافتند./ایرنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0