رییس جدید اداره مالیاتی شهرستان آمل معارفه شد
18 آبان 1395 ، دیدگاه 0
حکم قدرت الله محمدي مدير جديد اداره مالياتی شهرستان از سوي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان تحويل وي شد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، مدير کل امور مالياتي مازندران گفت: 633 ميليارد و 300 ميليون تومان مجموع در آمد مالياتي مازندران در  7 ماه نخست امسال است .

علي اکبر حمزه اي در جلسه معارفه رئيس اداره مالياتي شهرستان آمل در دفتر فرماندار افزود:  388 ميليارد و 500 ميليون تومان از محل ماليات مستقيم و مبلغ 244 ميليارد و 700 ميليون تومان از محل ارزش افزوده است.

حمزه اي همچنين از پرداخت 117 ميليارد و 700 ميليون تومان از محل در آمد ارزش افزوده  به شهرداري ها و دهياري هاي مازندران  در 7 ماه نخست امسال خبر داد و گفت: اگر مردم بدانند مالياتي که مي پردازند براي شهر و روستاي خودشان هزينه مي شود به راحتي ماليات ارزش افزوده را پرداخت خواهند کرد.

وي ادامه داد: سهم شهرستان آمل 27 ميليارد تومان است که 16 ميليارد تومان از اين مبلغ به شهرداري و 12 ميليارد تومان به دهياري ها اختصصا يافت .

به گفته مديرکل امور مالياتي مازندران ، مجموع در آمد هاي وصولي ماليات شهرستان آمل در سال 95  ، مبلغ 98 ميليارد و 200 ميليون تومان است.

معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل در اين جلسه ماليات را براي پيشرفت کشور مهم عنوان کرد و گفت: مبناي اداره کشور در آمد هاي مالياتي است.

احمد منفرد افزود: مردم در پرداخت ماليات بايستي همکاري کنند .حق مردم است بدانند در آمد هاي مالياتي کجا هزينه مي شود.

منفرد با اشاره به اينکه فرهنگ سازي نياز است تا مردم بيشتر در پرداخت ماليات همکاري کنند گفت: براي فرهنگ سازي و تنوير افکار مردم شهرداري ها مي توانند ميدان يا پروژه اي در شهر را که با در آمد ماليات ارزش افزوده ساخته و احداث مي شود را به نام ماليات نام گذاري کنند.

گفتني است در خاتمه ؛ حکم قدرت الله محمدي مدير جديد اداره مالياتی شهرستان از سوي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان  تحويل وي شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0