اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور آمل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس +عکس
18 آبان 1395 ، دیدگاه 0
مراسم اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور آمل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس با حضور فرماندهی و جانشین سپاه ناحیه آمل، مدیر و معاونین آموزش و پرورش آمل، دانش آموزان و والدین آنان در حسینه ثارالله سپاه ناحیه آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، مراسم اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور آمل به مناطق عملیاتی دفاع مقدس با حضور فرماندهی و جانشین سپاه ناحیه آمل، مدیر و معاونین آموزش و پرورش آمل، دانش آموزان و والدین آنان در حسینه ثارالله سپاه ناحیه آمل برگزار شد.
سرهنگ پاسدار حکمت داجلیری، فرمانده سپاه ناحیه آمل در این مراسم با بیان این که کار بزرگ فرهنگی صورت می گیرد که برکات بسیاری دارد، گفت: رهبری معظم انقلاب توجه ویژه ای به امور فرهنگی دارند که باید در این راستا اهتمام شایسته ای وجود داشته باشد.
وی تصریح کرد: ضرورت دارد دانش آموزان دقت لازم را در طول سفر داشته باشند تا نهایت بهره برداری از این فرصت ارزشمند صورت گیرد.
داجلیری اظهارداشت: این سفر به یاد شهدای عزیز آغاز می شود و باید از این بزرگان درس بگیریم که حماسه آفرینی والایی صورت داده و جانهای پاک خود را در راه نظام اسلامی و ارزشها فدا کردند.
فرمانده سپاه ناحیه آمل امنیت ایران اسلامی را مرهون خونهای پاک شهدا دانست و بیان داشت: شهدا و رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس تلاشهای گرانقدری صورت دادند که امروز در امنیت و آرامش هستیم.
وی ادامه داد: امروز باید در مسیر شهدای عزیز گام برداشته و ادامه دهنده راه والای این عزیزان بوده و آمادگی دفاع از کشورمان را به نحوی شایسته داشته باشیم.
داجلیری تصریح کرد: حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس تجدید عهد و میثاق با امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا است که در چنین برنامه ارزنده ای حضور دارید.
عباس مرزبند، مدیر آموزش و پرورش آمل در این مراسم با بیان این که نخستین گروه دانش آموزی پسر شهرستان آمل در سالجاری با تعداد 240 دانش آموزان، 26 همراه و 6 اتوبوس به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند.
وی اظهارداشت: دو هفته گذشته همین تعداد دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند و امیدواریم تا پایان سال تحصیلی جاری 1600 دانش آموز را اعزام کنیم.
مرزبند ادامه داد: شهدای عزیز جانهای پاک خود را فدا کردند تا در آسایش و امنیت باشیم و سفری معنوی و روحانی در پیش دارید که ضرورت دارد بهره گیری شایسته ای از آن صورت گیرد.
مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: ضرورت دارد دانش آموزان و نسل جوان ما بدانند جوانان گرانقدری مانند این عزیزان در طول هشت سال دفاع مقدس برای این مرز و بوم تلاش کردند که عده ای به شهادت رسیده و گروهی نیز یادگاران دفاع مقدس هستند.
وی افزود: شهرستان آمل در سال گذشته در اعزام اردوهای راهیان نور توانسته است رتبه نخست استان را در بخش های کمی و کیفی کسب کند که توقع بسیاری از شما عزیزان وجود دارد.
مرزبند تصریح کرد: امیدواریم برکات معنوی این سفر ارزشمند شامل حال دانش آموزان شده و بتوانند از آن در مسیر تعالی خود بهره برداری شایسته ای صورت دهند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0