قطع کردن گاز مساجد زیبنده اداره گاز آمل نیست
17 آبان 1395 ، دیدگاه 0

قطع کردن گاز مساجد زیبنده اداره گاز آمل، سیاستگذاران و برنامه ریزان در نظام ولایی نیست

 مساجد و امامزاده گان ، به اون شیکی ، به اون تمیزی ،  فقط با همت خود مردم متدین و بدون دریافت یک ریال از منابع دولتی احداث میگردد ، در فصل سرما گاز شهری آن را قطع می کنند تا مومنین در فضای سرد عبادت کنند،  در نظام جمهوری اسلامی شایسته است در قبال همت بلند مومنین ، گاز  مساجد و امامزاده گان شهرستان راوصل نمایند تا حد اقل نه در پیشگاه خدا بلکه در جلسات گفته باشند یک کاری برای خدا انجام دادیم و زمینه خنداندن ضدانقلاب نباشیم که والله ازخالی شدن مساجد،امام زاده گان،حسینیه ها فقط دشمن شادمی شود مبادافراموش کرده باشید فرزندان ملت ازهمین اماکن مقدس تربیت شده اند وهمچنان در شهادت طلبی،کمک به دولت.....پیشگامان نهضت هستند مواظب باشیم عامل دشمن نباشیم امروز مساجدوامام زاده گان بیش ازگذشته نیازمند امکانات رفاهی دارد دشمن هزینه می کند اسلام محو شود شیعه بدون کمک دولتی خودجوش به مساجد....رونق می دهند اما بعضا اتفاق تلخ اینچنینی باعث خلوت شدن اماکن مذهبی می شود مراقب باشید درکدام جپهه گام برمی دارید....

مسؤلین محترم اداره گاز آمل،مولانا می فرمایند
سر هر کوچه خدا هست .
روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست .
نه یکبار و نه ده بار که صد بار به ایمان و تواضع بنویسید ، خدا هست و خدا هست و خدا هست
با کمال ناباوری شاهد هستیم گاز مساجد و امامزاده گان شهرستان ویژه آمل به راحتی قطع وزمینه هرگونه سوء استفاده ازجانب نااهلان و بداندیشان میسر می شود....
با عنایت به جایگاه والای مسجد در قرآن، فرمایشات و سیره نبی اکرم(ص) و ائمه معصومین (ع)، بنیانگذار جمهوری اسلامی پیش و پس از انقلاب اسلامی،مقام عظمای ولایت مطلقه فقیه و امام و ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای و نیز نقش بسزای مساجد و امامزاده گان در تحقق آرمان های جامعه اسلامی، شایسته است توجه بیشتری به این مهم شود. بدیهی است که یکی از محیط های مناسب جهت رشد فضائل اخلاقی مردم، مبارزه با فساد و تباهی و ایجاد مودت، تعاون عمومی و برادری اسلامی در مساجد وامام زادگان است.
قطع گاز اماکن مذهبی در حالی است که طبق طرح الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) که به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود با تصویب در جلسه علنی روز دوشنبه مورخ 1393/12/4 در تاریخ 1393/12/6 به تأیید شورای نگهبان رسید و طی نامه 488/87035مورخ 1393/12/13 مجلس شورای اسلامی جهت اجرا ابلاغ شد.

که در ماده 13 این قانون به‌صراحت ذکرشده که فضاهای اصلی مساجد، حسینیه‌ها، مؤسسات قرآنی، دارالقرآن‌ها، حوزه‌های علمیه، گلزارهای شهدا، امامزاده‌ها، خانه‌های عالم روستاها و اماکن مذهبی اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی از پرداخت هزینه مصارف ماهانه آب، فاضلاب، برق و گاز معاف هستند. این حکم شامل اماکن تجاری وابسته به آن‌ها نیست.

عباس اقوامی آملی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0