همایش بصیرت عاشورایی روحانیت مازندران در آمل برگزار می شود
17 آبان 1395 ، دیدگاه 0
رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل : همایش بصیرت عاشورایی روحانیت ویژه روحانیان شهرستانهای آمل، بابل، بابلسر، نور، فریدونکنار و محمودآباد است که شهرستان آمل میزبانی آن را دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام اسماعیل رمضانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل از برگزاری همایش بصیرت عاشورایی در شهرستان آمل خبرداد و بیان داشت: این همایش ویژه روحانیت بوده که برنامه های ارزشمندی برای آن تدارک دیده شده است.

وی اظهارداشت: همایش بصیرت عاشورایی روحانیت ویژه روحانیان شهرستانهای آمل، بابل، بابلسر، نور، فریدونکنار و محمودآباد است که شهرستان آمل میزبانی آن را دارد.

حجت الاسلام رمضانی ادامه داد: این همایش در صبح روز پنج شنبه بیستم آبان ماه و در حسینیه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمل صورت می گیرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل از حضور مدیران کشوری برای سخنرانی در همایش خبرداد و تصریح کرد: این همایش با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدی رییس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور و دکتر رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کل کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: این همایش بزرگ به همت اداره تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و امورخیریه و نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت می گیرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ضرورت دارد روحانیت در برنامه های خود به بحث بصیرت عاشورایی پرداخته و جامعه را بیش از پیش با این امر ارزنده آشنا کنند.

حجت الاسلام رمضانی خاطرنشان کرد: جامعه امروز نیازمند بهره گیری از فرهنگ عاشورایی و آشنایی با اهداف متعالی قیام سرور و سالار شهیدان است که نیاز بوده تا به آن پرداخته شود.

وی ادامه داد: حماسه آفرینی والایی از سوی امام حسین(ع) و یاران باوفایش صورت گرفته است و ضرورت دارد تا ابعاد ارزشمند این قیام ارزنده مورد بررسی و تبیین قرار گیرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل با اشاره به اعزام مبلغان به مناطق شهری و روستایی آمل اظهارداشت: اعزام مبلغان را همزمان با ماههای محرم و صفر داشتیم که نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی و معرفتی اهتمام دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0