مراسم کلنگ زنی مدرسه ابتدایی روستای شاه محله بخش مرکزی آمل برگزار شد+عکس
16 آبان 1395 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش و پرورش آمل : زمین این مدرسه را خیر ارزشمند آقای عابدی به آموزش و پرورش آمل اهدا کردند و خانم آنجو ازقندی کار ساخت این مدرسه را تقبل کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مراسم کلنگ زنی مدرسه ابتدایی روستای شاه محله بخش مرکزی آمل با حضور نماینده مردم شریف آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی، مدیر آموزش و پرورش آمل، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا و مردم خونگرم شاه محله برگزار شد.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: از خانم آنجو ازقندی که این یادگار را از خود به ارمغان آوردند قدردانی و تشکر می کنیم.

وی اظهارداشت: زمانی انسان متولد می شود برای او برگ تولد صادر می شود و در زمان وفات نیز برگه انحصار وراثت بعنوان آخرین برگه برای فرد است.

رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس افزود: در طول حدود 10 سالی که در دادگستری آمل حضور داشتم بسیاری از افرادی که سرمایه های فراوانی داشتند در لیست انحصار وراثت آنان یک ریالی برای هزینه در امورخیریه نبوده است.

یوسفیان ملا تصریح کرد: در عوض عده ای اموال آنچنانی نداشتند اما بخشی از سرمایه خود را صرف فعالیتها و امورخیریه می کردند و این اقدام بسیار ارزش و مقام والایی دارد.

نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: انسان با حضور در فعالیتهای خیریه می تواند ار خود یادگار ارزشمندی ماندگار کند که برکات و دستاوردهای والایی برای او بهمراه دارد.

وی با بیان این که ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری زمینه فعالیتهای ارزشمندی در جامعه می شود، گفت: ضرورت دارد این امر مهم و اساسی در جامعه ترویج و گسترش پیدا کند.

رییس مجمع نمایندگان شمال کشور اظهارداشت: انسانی که قدرت کار خیر داشته باشد بسیار ارزش دارد و باید از خداوند متعال بخواهیم چنین ویژگی با فضیلتی را نصیب همه ما کند.

یوسفیان ملا تصریح کرد: کار خیر ساخت مدرسه افتخار والایی است که سبب می شود این کار ارزنده برای همیشه به یادگار مانده و زمینه پرورش آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.

نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: اهالی روستای شاه محله بخش مرکزی آمل افراد باشهامتی هستند و شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب اسلامی کردند که این اقدام را به همه مردم و مدیران تبریک عرض می کنیم.

وی اظهارداشت: امیدواریم این مدرسه ابتدایی بتواند دانش آموزان خوبی را تربیت کند که در آینده نظام اسلامی اثرگذاری فراوانی داشته و بتوانند به جایگاه والایی دست پیدا کنند و از حضرت حق می خواهیم اقدام خیر را از بانی این کار بزرگ قبول کند.

دکتر عباس مرزبند، مدیر آموزش و پرورش آمل در این مراسم با بیان این که حضور در فعالیتهای خیریه برکات ارزشمندی دارد، گفت: به وجود خیرین افتخار می کنیم که همواره یاریگر دستگاه تعلیم و تربیت هستند.

وی تصریح کرد: شاهد مشارکت خیرین مدرسه ساز برای توسعه و گسترش فعالیت های آموزش و پرورش هستیم که از اهتمام ویژه همه این عزیزان قدردانی داریم.

مرزبند اظهارداشت: امروز کلنگ مدرسه ابتدایی 7 کلاسه روستای شاه محله بخش مرکزی آمل زده شد که در 1500 متر زمین و 330 متر فضای مدرسه است.

مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: زمین این مدرسه را خیر ارزشمند آقای عابدی به آموزش و پرورش آمل اهدا کردند و خانم آنجو ازقندی کار ساخت این مدرسه را تقبل کردند.

اصغر علوی، رییس شورای اسلامی روستای شاه محله بخش مرکزی آمل نیز در این مراسم تصریح کرد: این اقدام را به فال نیک می گیریم که خجسته و مبارک همه باشد و دنبال این کار بودیم و محقق شد.

وی با بیان این که از اقدام ارزشمند و خیر برای این مدرسه قدردانی کرده و امیدواریم مورد قبول حضرت حق قرار گیرد، تصریح کرد: آقای روح الله صفایی نیز از خیرین ارزشمند اعلام آمادگی کردند تا دبیرستان روستا را احداث کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0