بزرگترین نمایشگاه و نمایندگی مدیران خودروکشور در آمل افتتاح شد
15 آبان 1395 ، دیدگاه 0
اندیشه،تلاش و صبر از اصول مهم موفقیت درمدیریت کارآفرین آملی حمیدرضا صدرزاده می باشد .

کمال آنلاین :به بهانه افتتاح بزرگترین نمایشگاه ونمایندگی مدیران خودروی کشور درآمل فرصتی دست داد تا با حمیدرضا صدرزاده مدیر جوان ،خوش فکروکارآفرین آملی که توانسته است با پشتکار در جوانی پل های ترقی را به مد جستن از خداوند منان وراهنمائی خانواده طی کند گفتگو ئی را داشته باشیم .

حمیدرضا صدرزاده مدیریت نمایندگی مدیران خودروه كد29٠  با داشتن  فعالیت ٦ ساله به عنوان نمایندگی مدیران خودرودراستان مازندران گفت: راه‌اندازی شعبه دوم نمایندگی مستلزم  رعایت  آیین نامه های خاص در حوزه فروش و خدمات پس از فروش است که توانستیم با همکاری همکارانمان آن را به دست آوریم.

وی با اشاره به اینکه اخذ نمایندگی مدیران خودرو برای شعبه دوم بعد از 6 سال محقق شد  افزود : این به تلاش همکاران و رضایتمندی مشتری‌ها  از مجموعه ما برمی‌گرددکه اکنون  برای نمایندگی chary بعنوان شعبه دوم در شهر آمل مجوز صادر و فعالیت خود را آغاز کرده است.


کارآفرین آملی با بیان اینکه موفقیت یک نماینده در سه آیتم فروش،  رضایت‌مندی و خدمات پس از فروش است ، افزود: هم‌اکنون هفده نمایندگی در استان مازندران فعال هستند و دو نمایندگی مدیران خودرو در آمل فعالیت دارد که امروز  یکی از ان ها به عنوان بزرگترین نمایشگاه و نمایندگی Chary کشور با مساحتی حدود یک‌هزار و 280 مترمربع در آمل آغاز به کار کرده است.

صدرزاده با تاکید براینکه شرکت مذکور در تامین قطعات مشکلی ندارد اگر هم مشکلی است از نمایندگی هااست، اظهار داشت: شرکت مدیران خودرو و نمایندگی‌هایش با شرایط بد اقتصادی کنار آمده و سبد خودرویی ما حتی از وارداتی بیشتر است،به گونه‌ای که شش محصول دنده‌ای و اتومات قابل عرضه داریم.

صدرزاده گفت: اکنون 16 پرسنل در دو نمایندگی آمل فعالیت دارند که شعبه اول واقع در خیابان محمودآباد، دو کیلومتری آمل به محمودآباد جنب تالار برلیان و شعبه دوم در خیابان امام رضا(ع) جنب پمپ بنزین ایمانی فعالیت دارد.
این مدیر توانا در فروش و عرضه نمایندگی مدیران خودرو در آمل بیان کرد: خیلی خوشحال هستم که در کنار دیگر همکاران خوب ، باتجربه وساعي  مشغول به کار هستم و فعالیت رو به جلو دارم.
صدرزاده خاطرنشان کرد:معتقدم که صرفا "یک دست برای فروش یک خداحافظی نیست؛بلکه آغاز یک تعهد است

 

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0