همایش دانش آموزان بسیجی شهرستان آمل برگزار شد
13 آبان 1395 ، دیدگاه 0

همایش دانش آموزان بسیج شهرستان آمل به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در سالن اجتماعات شهید رجایی اداره آموزش و پرورش آمل برگزار شد.
عباس مرزبند، مدیر آموزش و پرورش آمل بهمراه عیسی زاده جانشین فرماندهی ناحیه سپاه آمل  در جمع دانش آموزان بسیجی شهرستان آمل حضور یافت و به تشریح برنامه های بسیج دانش آموزی پرداخت.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند بسیجی یعنی امام علی(ع) که وجودش وقف اسلام بود در عمل به سخن رهبری و با اقتدا به ائمه اطهار از زندگی ائمه درس گرفته و تمامی کارهایمان برای خدا باشد.
 رییس شورای بسیج دانش آموزی شهرستان در تبیین فرهنگ و تفکر بسیجی گفت: بسیجی با دو بال اخلاق و ادب و علم ، دانایی ، فهم و شعور حرکت می کند چراکه رهبری گفته اند بسیجی باید بصیرت و اخلاق داشته باشد.
وی اظهارداشت: تلاش ما این است که روز ملی استکبارستیزی، روز دانش‌آموز، روز تسخیر لانه جاسوسی و روزی که امام (ره) تبعید شد گرامی داشته شود.
مرزبند ادامه داد: هرچه بتوانیم حضور چشمگیر در راهپیمایی روز 13 آبان داشته باشیم پیام خود را محکمتر به ایادی استکبار جهانی می ‌رسانیم.
مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: ایران اسلامی هنوز پابرجاست و در کنار ملت‌ های مظلوم از آنها حمایت می‌کند و روز 13 آبان فرصت خوبی برای اطلاع رسانی پیام امام خمینی(ره) است که تا ظلمی در جهان است ما هستیم و پیروز میدان خواهیم بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0