ضرورت تحول در صنعت دامداری با ساماندهی امور عشایری
13 آبان 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سيد حسين اسلامي مدير جهاد کشاورزي شهرستان آمل در گردهمايي دامداران عشاير شهرستان آمل گفت: همزمان با آغاز فعاليت شرکت تعاوني کشاورزي عشايري آمل و بمنظور ارائه خدمات رفاهي و بررسي موانع و چالش هاي پيش روي دامداران عشاير و تامين نيازمنديهاي اساسي خانوارهاي عشايري بيش از دويست نفر از دامداران کوچ رو شهرستان در مرحله اول به عضويت شرکت امور عشايري در آمده اند.

 اسلامي بيان داشت: اين همايش و گردهمايي عشايران با حضور مهندس کاظمي مدير امور عشايري استان، نماينده منابع طبيعي شهرستان آمل، کارشناسان اداره توليدات دامي جهاد کشاورزي آمل و جمع کثيري از دامداران عشاير در نمازخانه شهداي مديريت جهاد کشاورزي آمل برگزار گرديد.

وي اشاره کرد: با توجه به اهميت تشکل ها در تدارک و تامين کالا و خدمات جانبي که براي رفع مشکلات و چالش هاي موجود بر سر راه عشاير شهرستان آمل مي باشد توصيه می کنیم همه عشاير کوچ رو به عضويت در شرکت امور عشايري توجه و نسبت به خريد سهام اقدام تا به لطف الهی تحولي در صنعت دامداري ايجاد و ساماندهي خوبي در امور عشايري صورت پذيرد.

به گزارش وارش از آمل، سيد حسين اسلامي مدير جهاد کشاورزي شهرستان آمل در جلسه کميته تخصصي بررسي و توسعه کشت کلزا گفت: با تشکر از اعضاء کميته و تلاش و کوششي که تا بحال صورت گرفته و اقدام هاي ارزشمندي انجام شده است.

اسلامی اظهارداشت: شهرستان آمل با بیان رياست سازمان جهاد کشاورزي مازندران شايستگي به مراتب بالاتري دارد که  بايد به سطح قابل قبول توسعه کلزا رسيد.

مدير جهاد کشاورزي آمل بيان داشت: کارشناسان ستادي مديريت و مراکز جهاد کشاورزي بايد تمامي توان خود را بکار گيرند تا سطح کشت کلزا به مراتب بيشتر گردد و اين يک وظيفه است تا از همه عوامل تاثير گذار استفاده شود.

وی ادامه داد: از افراد خبره و ريش سفيدان محل و دهياران و شوراهای اسلامي روستاها بخواهيد و با تعامل و همکاري بايد تمام زمينهاي باير و بدون کشت به توسعه کشت کلزا اختصاص داده شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0