انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره اوقاف و امورخیریه آمل و سپاه ناحیه آمل
13 آبان 1395 ، دیدگاه 0
با اجرایی شدن این تفاهم نامه با توجه به توانمندیهای این دو نهاد مردمی، می توان برنامه های قرآنی، بصیرتی و فرهنگی ارزشمندی برای مردم شهرستان برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : تفاهم نامه ای بین سپاه ناحیه مقاومت بسیج با اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل به منظور بهره برداری بهینه از امکانات، توانمندیها و ظرفیتهای مشترک در امر توسعه و ارتقای رشد و تقویت باورهای معنوی و دینی با محوریت برپایی کرسی های گفتمان انقلاب اسلامی در بقاع متبرکه تنظیم و به منزله چهارچوبه کلی همکاری های متقابل تلقی می گردد و براساس تقویم مندرج برنامه هایی با همکاری این دو نهاد در بقاع متبرکه برگزار می شود.

با اجرایی شدن این تفاهم نامه با توجه به توانمندیهای این دو نهاد مردمی، می توان برنامه های قرآنی، بصیرتی و فرهنگی ارزشمندی برای مردم شهرستان برگزار کرد.

مفاد همکاری در خصوص معاونت تعلیم و تربیت بسیج برنامه های خود علی الخصوص شجره طیبه صالحین را با محوریت برپایی کرسی های گفتمان انقلاب اسلامی در بقاع متبرکه شهرستان برگزار کند.

اداره اوقاف و سپاه ناحیه آمل تمام امکانات و ظرفیتهای مادی و معنوی خود را جهت هرچه باشکوه برگزارکردن گفتمان انقلاب اسلامی در بقاع متبرکه در اختیار قرار دهند.

معاونت تعلیم و تربیت بسیج، بخصوص بخش دارالقرآن با همکاری اداره اوقاف شهرستان با تاکید براینکه زندگی حقیقی و حیات طیبه در پرتو علم به دستورها و رهنمودهای قرآن کریم شکل می گیرد که بر لزوم همکاری کمی و کیفی و مساعدتهای مالی در اجرای برنامه های قرآنی حفظ و مسابقات قرآنی بسیج در سطح مساجد شهرستان و بقاع متبرکه را داشته باشد.

اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان بقاع متبرکه را با تمام ظرفیت بقاع، جهت برگزاری برنامه های معاونت تعلیم و تربیت در راستای اجرای شجره طیبه صالحین، گفتمان انقلاب اسلامی و اردوهای فرهنگی و تربیتی هدایت کند.

گفتنی است؛ مفاد این تفاهم نامه در مراسمی در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) آمل به امضای حجت الاسلام رسول علیخانی رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل و سرهنگ پاسدار حکمت داجلیری فرمانده سپاه ناحیه آمل رسید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0