دلنوشته علیرضا عزیزکمالی در سوگ درگذشت حاج علی حسین زاده
12 آبان 1395 ، دیدگاه 1
آری شاید به دید بنده فرشته ای بود که آمد تا درس محبت و انسانی دوستی را به ما یاد دهد که به آن جایگاهی که تعلق داشت زود سفر کند.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، دستم یاری نمیدهد که به نام اين بزرگ مرد عزیز تسلیت نامه بنویسم، براستی  كه بايد تسليت گفت وقتی همه ما از درد فراق این عزیز سفر کرده ناراحت هستیم اما با همه این اوصاف مگر می شود به سادگی از مرگ يك صاحب دل عاشق گذشت.

انسانی که در اوج بزرگی بدون توقع و چشم بود و سالیان درازی از عمر با برکت خود را صرف خدمت به مردمان دیار خود کرد.

 قلبی صاف و صادق داشت و کلامش بر دل می نشست و همین نفوذ کلامش بود که خیلی از مشكلات را گره گشا بود.

 مرگ حاج علی حسین زاده درد بزرگي بر دل دوستداران بر جای خواهد گذاشت كه ساليان سال التيام نمی يابد چرا كه دوستان او موهبت هم زيستی با انسانی جوانمرد ، جسور و بی آلایش  و وفادار به آرمان را از دست دادند.

سخن از فوت صاحب جاه و مقام دنیوی نیست، بلکه سخن ازتوصیف بزرگ مردی است بی‌بدیل که تواضع و خشوع ‌اش همه را به تحسین وا می‌داشت و دیگران را به احترام خود مجاب می‌کرد.

حاج علی حسین زاده را زمانی شناختم که در کنار ایشان به عنوان همکاری که مسئولیت روابط عمومی شهرداری آمل را چند صباحی برعهده داشت سپری کردم و در این مدت کوتاه بلکه برایم سالیان سال گذشت و درس خوش رفتاری و تواضع را در عین ادب از ایشان یاد گرفتم.

آری شاید به دید بنده فرشته ای بود که آمد تا درس محبت و انسانی دوستی را به ما یاد دهد که به آن جایگاهی که تعلق داشت زود سفر کند.

برخورد او همیشه با زیر دستان و ارباب رجوع مثال زدنی بود و به دنبال حل مشکلات مردم بود و همیشه به ما می گفت باید همت کنیم تا دیدگاه مردم را نسبت به شهرداری عوض کنیم که همیشه به فکر مردم بود تا کارها سریع تر انجام شود.

 حاج عل رزمنده ای بود که بهترین سالهای زندگی افتخارآفرینش را وقف مبارزه داد خواهانه کرد و لحظه ای هم سر بلندش در برابر زورمندان خم نشد.

اما چه كنيم كه چنگال بی رحم روزگار، در قالب كينه ای جاهلانه، بر تن و جان او چنگ زد تا  نفسش به شماره بیفتد.

باور از دست دادنش برای دوستان بسيار دشوار است و مردم و دوستانش كه يقينا در مراسم تشييع او ، بیشتر و بیشتر نبودش را احساس می کنند و دلتنگ اش می شوند.

آنگاه كه ديگر صدای طنين انداز حاج علی با شعائر مقدس((بلند بگو : لا الله الا الله ، محمد رسوالله ،‌ علی ولی الله )) به گوش نخواهد رسيد.

یادش را با تمام خاطراتش گرامی می داریم.

گفتنی است،  حاج علی حسین زاده در حادثه تصادف در محور هراز درگذشت که مراسم تشییع ایشان پنج شنبه 13 آبان از ساعت 9 صبح واقع در منزل آن مرحوم در آفتاب 12 بسمت امامزاده ابراهیم(ع) برگزار می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. جواد پاشاپور

    جواد پاشاپور

    سلام. تقريبا يک ماه بود در دانشگاه با حاج علی اشنا شدم واقعا دلونشته بالا عين واقعيت بود که حقير در این مدت حس کردم، خدا بیامرزه مردی با اخلاص و صبور بود خیلی ناراحتم و دلتنگ حاج علی، اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم