اعتراف بازیکن تیم ملی کره‌جنوبی/ ایران به خوبی سازماندهی شده است
12 آبان 1395 ، دیدگاه 0
لژیونر فوتبال کره‌جنوبی با انتقاد از تقویم مسابقات انتخابی جام جهانی، به دلایل شکست این تیم مقابل ایران پرداخت و گفت: ایران یکی از سخت‌ترین تیم‌های آسیاست که به خوبی سازماندهی شده است.

«کی سونگ یئونگ» که در تیم سوانزی انگلیس بازی می‌کند، یکی از دلایل شکست تیم ملی فوتبال کره جنوبی مقابل تیم ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی که روز ۲۰ مهرماه در تهران برگزار شد را برنامه ریزی مسابقات دانست.

«کی» در این خصوص گفت: ما یک مقدار ناراحت و ناامید هستیم ولی این دشواری همیشه بوده است. من باید از لندن به کره جنوبی پرواز می‌کردم تا برای تیم کره بازی کنم و سپس از آنجا به ایران می‌رفتیم. شاید بعضی از مردم بگویند اینها توجیه و بهانه است ولی بازی کردن در این شرایط واقعا سخت است.

بازیکن تیم ملی کره جنوبی با تمجید از تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: ایران خیلی خوب سازماندهی شده و دفاعی است. آنها از نظر فیزیکی هم تیم بزرگی هستند. ما نتوانستیم مقابل ایران خیلی خوب از عهده کار بر آییم ولی نیازی نیست که ناامید باشیم چرا که بازی‌های زیادی در پیش رو داریم که می توانیم برنده باشیم.

وی تصریح کرد: ما نیاز داریم که متوجه شویم اشتباهاتمان کجا بوده و این اشتباهات را برای بازی های بعدی بهبود ببخشیم.

بازیکن لژیونر تیم ملی کره جنوبی در ادامه صحبت‌هایش به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: شرایط سختی است چرا که ایران یکی از سخت‌ترین تیم‌های آسیا است. من شنیدم که لیگ ایران به خاطر تیم ملی سه هفته تعطیل شده بود. بنابراین آنها به عنوان یک تیم بسیار سازماندهی شده اند و کار تیمی‌شان خیلی خوب است.

یئونگ ادامه داد: همچنین بازی در این استادیوم (استادیوم آزادی) همیشه دشوار است. دلایل دیگری هم برای باخت ما وجود دارد ولی نمی خواهم بگویم چرا در این بازی شکست خوردیم. شاید ما به اندازه کافی خوب نیستیم.

بازیکن کره جنوبی در پایان گفت: معتقدم من و هم تیمی‌هایم کیفیت کافی برای نمایش بهتر در مسابقات بعدی را داریم. این مسابقه (بازی با ایران) واقعا یک مقدار دشوار بود و دلایل زیاد دیگر هم این بازی را دشوارتر کرد. بازی بعدی ما در خانه است. دو مسابقه هم در ماه مارس داریم. بنابراین باید منتظر پیروزی در این مسابقات باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0