موافقت آب منطقه ای مازندران با واگذاری فاز یک بستر رودخانه هراز
11 آبان 1395 ، دیدگاه 0
شهردار آمل گفت: گفت: در حدود 5/2 کیلومتر از بستر رودخانه هراز براساس توافق نامه ای که از سال گذشته داشتیم که بنا به گفته مدیرعامل آب منطقه ای مازندران درهیئت مدیره آب منطقه ای استان مصوب شد.

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در گفتگو با کمال آنلاین درخصوص واگذاری فاز یک بستر رودخانه هراز توسط آب منطقه ای مازندران گفت: در حدود 5/2 کیلومتر از بستر رودخانه هراز براساس توافق نامه ای که از سال گذشته داشتیم و 200 میلیون تومان پیش پرداخت صورت گرفت که بنا به گفته مدیرعامل آب منطقه ای مازندران درهیئت مدیره آب منطقه ای استان مصوب شد.

 وی افزود: به محض رسیدن موافقت نامه ، تفاهم نامه بصورت قراردادنامه می شود که مراحل اجرایی را شروع کنیم.

شهردار آمل اظهارداشت: برای کارهای اجرایی در بستر رودخانه دو مشاور گرفتیم که یکی مشاور مهندسی رودخانه برای محاسبه حریم کیفی بستر رودخانه هراز است که بتوانیم بستر رودخانه را نسبت به نصب آلاچیق، فضای ورزشی، بازارچه و بازار روباز و دیگر فضاها مجهز کنیم که با نظر آب منطقه ای صورت گرفت که درحال تهیه نقشه های معماری و مبلمان بستر رودخانه می باشد.

 امیرسلیمانی تصریح کرد: مشاور دیگر طرح برای طراحی بخش گردشگری بستر رودخانه است که شهرداری قصد دارد تا بدون گرفتن پیمانکار این پروژه را بصورت امانی به مرحله اجرا در بیاورد.

وی ادامه داد: اجرای این طرح در بستر رودخانه هراز می تواند در توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال بسیار اثرگذار بوده و برکات و دستاوردهای ارزشمندی را برای شهر آمل داشته باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0