ضرورت ارتقای انجمن های علمی با هدف کیفیت بخشی فعالیت های دستگاه تعلیم و تربیت
11 آبان 1395 ، دیدگاه 0
معاون پژوهش آموزش و پرورش مازندران درآمل : ارتقاء منابع انسانی از ویژگی های اصلی این حوزه می باشد که مأموریت حفظ منابع انسانی و نقش پشتیبانی را دارد و شهرستان آمل با 4414 همکار که 59 درصد آن خانم ها و 41 درصدآقایان مشغول بکار هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : با حضورمحمد قنبری معاون پژوهش و برنامه ریزی ، درخور رئیس اداره طرح و برنامه ، رضایی رئیس گروه پژوهش و تحقیق  اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران ، مرزبند مدیر آموزش وپرورش  و سایر اعضاء جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

  قنبری برنامه های حوزه پژوهش در سطح کلان و استان مازندران از جمله نیروی انسانی ، ساماندهی ، تولید محتوای الکترونیکی و کتاب های درسی ، آموزش نیروی انسانی را تشریح  و انتظارات استان را تبیین نمود.

  معاون پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران ادامه داد : حفظ و نگهداری کیفی منابع انسانی وارتباط حوزه پژوهش با همه حوزه ها جزء ارکان اساسی در استان و شهرستان ها می باشد .

وی تاکید کرد :  ارتقاء منابع انسانی از ویژگی های اصلی این حوزه می باشد که مأموریت حفظ منابع انسانی و نقش پشتیبانی را دارد و شهرستان آمل با 4414 همکار که 59 درصد آن خانم ها و 41 درصدآقایان مشغول بکار هستند.

  وی برنامه ریزی و برآورد نیروی انسانی برای حال و آینده را جزء اولویت های اصلی آموزش وپرورش دانسته و عنوان داشت :  آموزش نیروی انسانی برای تمامی دوره های آموزشی در طول سال از موارد اَهمّ می باشد که همکاران ما باید نسبت به مسائل آموزشی به روز باشند و به ارتقاء انجمن های علمی در همه رشته ها تأکید می شود.

  معاون پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران اشاره کرد :  چه انجمن های علمی استان وچه انجمن های علمی شهرستانی که در امر کیفیت بخشی آموزشی ، پرورشی و پژوهشی بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

قنبری در خاتمه با اشاره به اینکه شهرستان آمل درهمه حوزه ها از توانمندیهای بسیار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: این شهرستان با داشتن همکاران اهل فکر واندیشه که در فعالیت های پژوهشی و تحقیق وبررسی محتوای درسی ونقد و بررسی کتب درسی در استان درخشش خوبی دارند که جای تقدیر دارد.

به گزارش وارش از آمل، کارگاه آموزشی گروه مشاوره با حضور قاسم زاده معاون پرورشی و تربیت بدنی، کارشناسان قدیم و جدید مشاوره آموزش و پرورش شهرستان و مشاوران مدارس تشکیل شد.

   قاسم زاده به تبیین برنامه های مشاوره پرداخت و با تشکر اززحمات هشت ساله محمد تقی هدایتی در مشاوره تقدیر نمود و محبوبه ارزانی را بعنوان کارشناس جدید مشاوره تربیتی معرفی نمود.

  هدایتی و ارزانی برنامه های گروه مشاوره ، هسته مشاوره و مراحل صدور ابلاغ و برنامه های مشاوران را در سال جاری تشریح نمودند.

 محور علمی بحث این جلسه هوش مصنوعی توسط مشاوران علی توکلی، علی نوری و عطاء الله همدانی ارائه و مورد نقد و بررسی مشاوران قرار گرفت.

  تقدیر از زحمات هشت ساله هدایتی در کارشناسی مشاوره آموزش وپرورش از برنامه های جانبی این کارگاه بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0