نسل جوان و نوجوان ایرانی آماده نبرد با دشمن است
7 آبان 1395 ، دیدگاه 0

 

کمال آنلاین:  حجت‌الاسلام سید جعفر رضایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به سالروز شهادت نوجوان 13 ساله‌ای که امام راحل رهبر خود نامیدند، اظهار کرد: سالروز شهادت محمدحسین فهمیده را گرامی می‌داریم که برای کند کردن حرکت موتور جنگی دشمن نارنجک به کمر بست و زیر تانک رفت.

وی افزود: این اسطوره‌های ایثار، مردانگی، شهامت و شهادت همواره نام و عملشان به‌عنوان برگ زرین در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی ماندگار است.

امام‌ جمعه رامسر با بیان اینکه یاد و خاطره این نوجوان شهید را گرامی می‌داریم، خاطرنشان کرد: به دشمنان اعلام می‌کنیم که به مدد و یاری نفس قدسی امام (ره) و رهبری‌های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، نسل جوان و نوجوان ایرانی و فرزندانی را تربیت کردیم که در عرصه پیکار دشمن آماده نبرد هستند.

رضایی بیان کرد: این نیروهای ایرانی در طول دفاع‌ مقدس و هم‌اکنون نیز که در جنگ نرم قرار داریم خواب راحت را از دشمن گرفتند و با الگوگیری از شهدا همانند شهید فهمیده همواره در وسط میدان مبارزه با ایستادگی و مقاومت گوش به فرمان رهبری آماده جان‌فشانی هستند.

وی با بیان اینکه روز نوجوان و بسیج دانش‌آموزی را به همه نوجوانان و دانش‌آموزان بسیجی تبریک می‎گوییم، اضافه کرد: همه ما بسیجی هستیم و آماده برای مقابله با هرگونه تهدید دشمن و همچنین ملتی هستیم که نه از تهدید و تحریم و نه از محاصره اقتصادی و جنگ نظامی می‌ترسیم و همواره گوش به فرمان ولی زمان خود هستیم.

امام‌ جمعه رامسر تصریح کرد: معتقدیم با تربیت نسل جوان و نوجوان با تفکرات ناب بسیجی می‌توانیم راه پیشرفت و توسعه را هموارتر کرده و دشمنان را مأیوس کنیم.

رضایی با اشاره به انتصاب ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، تصریح کرد: دانشگاه یکی از پارامترهای مهم توسعه است و هرچه دانشگاه و فضاهای دانشگاهی گسترش یابند، موجب رشد و توسعه شهرستان می‌شود که امیدواریم با انتصاب دکتر خلخالی و همکاری همه‌جانبه مردم، مسؤولان و همکاران دانشگاهی شاهد رشد و توسعه همگانی دانشگاهی شهرستان باشیم.

وی در پایان با اشاره به 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار و راهپیمایی سراسری آن روز، گفت: در شهرستان رامسر راهپیمایی روز 13 آبان از مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سمت شهرداری رامسر برگزار می‎شود که منتظر حضور گرم همه آحاد مردم و شما نمازگزاران هستیم./ فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0