شکست کاله مازندران برابر پرافتخارترین تیم والیبال ایران
6 آبان 1395 ، دیدگاه 0
تیم کاله مازندران دومین دیدار این فصل خود در رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور را در خانه به تیم پیکان تهران پرافتخارترین تیم این رقابت ها واگذار کرد.

تیم کاله مازندران در هفته دوم این رقابت ها چهارشنبه شب در حضور حدود یکهزار تماشاگر در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل میزبان تیم پیکان تهران بود که در نهایت خودروسازان با نتیجه 3بر2 میزبان مدعی خود را شکست دادند تا دومین باخت این فصل شاگردان ' بهروز عطایی' در کاله مازندران ثبت شود.
تیم کاله ست نخست این مسابقه حساس را با حمایت تماشاگران خودی با نتیجه 25 بر 23 از پیکان امتیاز گرفت.
شاگردان ' پیمان اکبری ' در تیم پیکان که برای کسب دومین پیروزی فصل خود بی تابی می کردند، ست دوم را طوفانی آعاز کردند و با پاس های بی نقص ' سعیدمعروف' کاپیتان تیم ملی و دفاع عالی روی تور، این ست را بانتیجه 25 بر 15 پیروز شدند تا دو تیم در ست شماری یک بریک مساوی شوند.
بازیکنان جوان کاله هر چند در ست سوم پا به پای بازیکنان ملی پوش پیکان پیش آمدند، اما حریف تجربه و سرویس های بی نقص پیکانی نشدند و در نهایت این ست را خودروسازان با نتیجه 25 بر18 پیروز شدند.
ست چهارم این مسابقه اما ورق به نفع آملی برگشت و بازیکنان جوان تیم کاله با حمایت همه جانبه حدود دو هزار تماشاگر سالن ورزشی پیامبر اعظم این شهرستان ، اجازه هنرنمایی به بازیکنان ملی پوش و مدعی پیکان ندادند و این ست را با امتیاز 25 بر 17 پیروزی در این ست را از آن خود کردند.
در حالی پیروز این مسابقه به ست حساس پنجم کشیده بود، تیم پیکان با تجربه تر عمل کرد و این ست را با امتیاز 16بر14 پیروز شد.
تیم پیکان با این پیروزی 5 امتیازی شد و به رده سوم صعود کرد و کاله هم با دو باخت متوالی با یک امتیاز برابر پیکان در رده هشتم جدول قرار گرفت.
تیم کاله مازندران با کسب دو مقام قهرمانی، یک نائب قهرمانی و چهار مقام سومی پس از پیکان تهران دومین تیم پرافتخار لیگ برتر والیبال ایران است.
هفته سوم این رقابت ها روز یکشنبه هفته آینده برگزار می شود و تیم کاله در دیداری بیرون ازخانه میهمان تیم مدعی شهرداری ارومیه است و پیکان در تهران میزبان تیم خاتم اردکان یزد است./ایرنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0