آمادگی برای برگزاری باشکوه راهپیمایی 13 آبان
5 آبان 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی 13 آبان و روز دانش آموزان با حضور بخشدار امام زاده عبداله(ع) آمل و مسئولان بخش و شهرستان در محل بخشداری امام زاده عبداله(ع) برگزار شد.

یحیی عسگری پور، بخشدار امامزاده عبداله(ع) آمل در این جلسه اظهارداشت: همزمان با سراسر کشور راهپیمایی عظيم مردمی در روز پنجشنبه مصادف با يوم الله ۱۳ آبان در بخش امامزاده عبداله(ع) برگزار می ‌شود.

وی تصریح کرد: شرایط لازم برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز 13 آبان فراهم است و تلاش می کنیم این راهپیمایی در بخش امام زاده عبداله(ع) آمل به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است برگزار شود.

عسگری پور ابراز اميدواری کرد: با توجه به اينکه روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نيز روز دانش آموز است انتظار می رود دانش آموزان حضوری پررنگ در اين مراسم داشته باشند.

 

وی در ادامه بيان کرد: برنامه های فرهنگی وسيعی در سطوح مدارس و آموزشگاه‌ها برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است و ضرورت دارد تلاش های ارزشمندی صورت گیرد.

بخشدار امام زاده عبداله(ع) آمل با دعوت از اصناف، کسبه، بازاريان، روحانيون، دانشگاهيان، دانش آموزان و ساير اقشار مردمی در اين راهپيمايی افزود: امسال مردم ما حضوری باشکوه تر و پرشورتر از سال‌های گذشته خواهند داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0