برگزاری رزمایش بزرگ 2100 نفری گردان های بیت المقدس و کوثر در آمل
5 آبان 1395 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه ناحیه آمل :رزم جنگل در روزهای 6 و 7 آبان ماه در منطقه بلیران آمل برگزار می شود که برای رزم جنگل آمل پایلوت استانی بوده و میزبان قرارگاه حضرت ابوالفضل(ع) است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ پاسدار حکمت داجلیری، فرمانده سپاه ناحیه آمل در نشست خبری که در سپاه ناحیه آمل برگزار شد اظهارداشت: بسیج با نگاه مدبرانه و تفکر زیبای امام خمینی(ره) شکل واقعی خود را در کشور دید و در داخل آن سازماندهی نیروهای مردمی به جهت مردمی کردن امنیت بوده است.

وی با اشاره به این که امروز بسیج مردمی در سوریه و عراق سبب شد تا دفاع جانانه ای انجام شود، گفت: آحاد مردم می توانند در مجموعه بسیج عضو شوند که در قبال آن سازماندهی شده و در امور مختلف شرکت می کنند.

داجلیری اظهارداشت: هر ساله برنامه های رزمی برای آمادگی بسیجیان و مامویتهای رزمی صورت می گیرد که همه رزمایش ها داری پیش برنامه هایی هستند.

فرمانده سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: هشت گردان بیت المقدس و کوثر وارد رزمایش می شوند که ایجاد گردانها با هدف آمادگی رزم در مردم و تقویت بازدارندگی است.

وی با اشاره به اهداف رزمایش اظهارداشت: گسترش مشارکت مردمی در عرصه دفاع، گسترش و تعمیق فرهنگ بسیجی و کمک به دفاع غیرنظامی و مقابله با حوادث و بلایای طبیعی از جمله این اهداف است.

داجلیری تصریح کرد: رزم جنگل در روزهای 6 و 7 آبان ماه در منطقه بلیران آمل برگزار می شود که برای رزم جنگل آمل پایلوت استانی بوده و میزبان قرارگاه حضرت ابوالفضل(ع) است.

فرمانده سپاه ناحیه آمل اظهارداشت: رزمایش دفاع از کوی و برزن نیز در روزهای 13 و 14 آبان ماه در بلوار ولایت برگزار می شود که برنامه های فرهنگی و حضور در نمازجمعه را داریم.

وی از مشارکت 2100 نفری در برگزاری رزمایش بزرگ گردانهای بیت المقدس و کوثر آمل خبرداد و تصریح کرد: 1968 نیرو در کنار عزیزان هدایت کننده در محل رزمایش 48 ساعته حضور دارند.

داجلیری ادامه داد: بسیجیان ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام و رهبری، سبب تقویت روحیه خود و مردم می شوند و دشمن می داند تا بسیج است هیچ زمانی نباید چشم طمع به کشورمان داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: رزمایش رزم در ساحل در بابلسر، رزمایش رزم در جنگل در آمل و رزمایش دفاع از کوی و برزن در ساری بصورت استانی است.

حجت الاسلام حسین محمدیان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل اظهارداشت: سپاه هر برنامه ای به اجرا می گذارد توانمدیهای فکری، اعتقادی و سیاسی را به کار می گیرد تا در بدنه بسیج تعبیه کند و رزمایش هایی برگزار می شود دارای اهدافی است.

حجت الاسلام محمدیان تصریح کرد: تزریق تجربیات سالهای دفاع مقدس در بدنه نسل جدید از جمله اهداف برگزاری رزمایش ها است.

وی با بیان این که امروز اصلی ترین دستاورد رزمی سپاه در سوریه عملی می شود، گفت: حضور پررنگ سپاه جهت آماده سازی در عراق و سوریه سبب شد تا داعش و ایادی استکبار جهانی به اهداف خود نرسند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل افزود: امروز با تدابیر و هدایتهای مقام معظم رهبری در جایگاه ارزشمند و والایی قرار داریم که توانستیم زنجیره های مخوف ایادی استکبار جهانی را درهم شکنیم.

وی جمهوری اسلامی را دارای قدرتی ارزنده و گرانقدر دانست و تصریح کرد: ایادی استکبار جهانی به این رسیدند نمی توانند با ایران اسلامی در ستیز باشند.

حجت الاسلام محمدیان اظهارداشت: وقتی جمهوری اسلامی ایران اعلان حمایت و پشتیبانی از دولت و ملت سوریه کرد ایادی استکباری هراسان شده و در شرایط کنونی سخن از مذاکره می زنند.

وی ادامه داد: در طول سالهای دفاع مقدس توانستیم شوکت جهانی ایادی استکباری را بشکنیم و اینها از برکات نظام دینی و اسلامی است که باید آن را قدر بدانیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل افزود: دشمن می خواهد فضای خالی در نظام مشاهده کرده و با سوء استفاده از آن به اهداف خود برسد که ملت ما اجازه چنین کاری نمی دهد و با بصیرت خود تمام نقشه های دشمنان را نقش برآب می کند.

وی نفوذ را حربه دشمنان برای تحقق اهداف خود دانست و تصریح کرد: نباید اجازه دهیم دشمن با نفوذ بخواهد در کشور رخنه کند و ضرورت دارد دقت و توجه لازم را داشته باشیم.

حجت الاسلام محمدیان ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه ساز ناامیدی دشمنان نظام اسلامی می شود که حضور در صحنه مردم زمینه ساز خنثی شدن هجمه ها و اهداف دشمنان است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0