زنگ برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی در دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل نواخته شد
4 آبان 1395 ، دیدگاه 0
زنگ نمادین برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی با حضور رییس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش مازندران و معاونین و مدیران آموزش و پرورش آمل در دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل نواخته شد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، زنگ نمادین برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی با حضور رییس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش مازندران، معاون پژوهش و برنامه ریزی، معاون پرورشی و تربیت بدنی و معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش آمل، مدیر کانون بسیج فرهنگیان آمل، مسئولین گزینش و روابط عمومی آموزش و پرورش آمل، مدیریت، معلمان و دانش آموزان در دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل نواخته شد.

ابراهیم پرسیان، معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره آموزش و پرورش آمل در این مراسم با بیان این که انتخاب اساسی می خواهد صورت گیرد و قرار است افرادی انتخاب شوند تا سکان دار باشند، گفت: انتخاب شورای دانش آموزی بسیار مهم است که در ابتدایی ترین انتخاب بوده و می توانیم در انتخاب های بعدی موفق باشیم.

وی تصریح کرد: همه ما باید مشارکت داشته باشیم که انتخابات شوراهای دانش آموزی در 463 مدرسه شهرستان آمل با حضور 58352 دانش آموز برگزار می شود تا شوراهای دانش آموزی مدارس انتخاب شوند.

پرسیان اظهارداشت: باید در همه کارها با هم مشورت داشته باشیم و افرادی که قرار است به عنوان شوراها انتخاب شوند باید در انتخابمان دقت کنیم تا فردی انتخاب شود که بتواند پیام دانش آموزان را با اعتماد به نفس بالا و به طریق زیبا انتقال دهد.

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره آموزش و پرورش آمل ادامه داد: کسی که در انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس انتخاب شد به او تبریک می گوییم و کسی انتخاب نشد اعتماد به نفس خود را از دست ندهد و سال آینده در انتخابات شرکت کند.

وی افزود: هدف انتخابات شوراهای دانش آموزی در مشارکت دانش آموزان برای مسائل آموزشی، فرهنگی و سیاسی مدرسه است که اهمیت بسیار فراوانی دارد.

پرسیان تصریح کرد: امروز شما می خواهید سرنوشت دبیرستان خود را در ابعاد مختلف به چند نفر دهید و ضرورت دارد کسی انتخاب شود تا در تصمیم گیری های مدرسه نقش بی بدیلی داشته باشد.

عزیزاله مولایی، رییس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم اظهارداشت: نیاز است ما از همین مدرسه بیاموزیم در جایی که زندگی می کنیم باید نقش یاد بگیریم و در سرنوشت هم سهیم باشیم.

وی بیان داشت: از همه فعالان در برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس شهرستان و مدیریت، معلمان و دانش آموزان دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل تشکر می کنیم که تدارک خوبی برای برگزاری این مراسم دیده شده است.

مولایی تصریح کرد: بزرگان در گذشته وقت بسیاری را صرف فرزندان خود می کردند که بسیار خوب بود اما در شرایط کنونی این گونه نیست.

رییس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش مازندران ادامه داد: فرزندان باید آداب نیکویی داشته باشند تا بتوانند به مراتب والایی دست پیدا کنند که ضرورت دارد به مجموعه زیبای خوب انسانی آراسته شوند.

گفتنی است در پایان، مسئولین حاضر در مراسم از روند برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل بازدید کردند.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0