پاسخ روابط عمومی شهرداری آمل به هجمه ها در خصوص حقوق شهردار و مدیران مجموعه شهرداری
4 آبان 1395 ، دیدگاه 1
كليه پرداختهاي مدنظر مطابق قوانين و مقررات جاريه صورت گرفته و با توجه به انعكاس مراتب به دستگاههاي نظارتي و فرادست ، هيچ ايراد و اشكالي بر آن وارد نگرديده است.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، جوابيه اداره روابط عمومی شهرداری آمل مبني برخبر منتشرشده از پايگاه خبری خزر24 در مورد ((حقوق ميلياردی شهردار آمل))

 
بسمه تعالی
حسب اعلام خبر در خصوص حقوق شهردار و معاونين وي و مديران عامل سازمان هاي وابسته در پايگاه خبري تحليلي خزر24 ضمن تشكر از اقدام منتشركنندگان فيش هاي حقوقي جهت تنوير افكار عمومي اعلام مي دارد :
همانگونه كه در پايگاه خبري نيز به چشم مي خورد ، مدارك ارائه شده حاصل از خود اظهاري رسمي شهرداري و شوراي اسلامي شهر آمل ، جهت پاسخ به دفتر امور شهري و شوراهاي اسلامي استانداري مازندران مي باشد كه امضاء ذيحساب شهرداري و رئيس شوراي اسلامي شهر آمل نيز به وضوح ديده مي شود ، بنابراين :
الف) در حقيقت پنهانكاري و كتماني در اين حوزه وجود نداشته تا در اين خصوص نياز به شفاف سازي و افشاگري باشد .
ب) كليه پرداختهاي مدنظر مطابق قوانين و مقررات جاريه صورت گرفته و با توجه به انعكاس مراتب به دستگاههاي نظارتي و فرادست ، هيچ ايراد و اشكالي بر آن وارد نگرديده است .
ج) اعداد اعلام شده بدون لحاظ نمودن ، كسورات قانوني درج گرديده كه اين رقم براي شخص شهردار نزديك به دويست ميليون ريال مي باشد .
د) دريافتي خالص شهردار به صورت ميانگين ماهيانه نزديك به يازده ميليون و هفتصد و پنجاه هزار تومان مي باشد كه شامل حقوق و مزاياي قانوني ، حق ماموريت ، فوق العاده عمران و حق الجلسات و مزاياي قانوني شهردار به دليل عضويت در شوراي سازمان، 9 سازمان وابسته بوده  كه با حقوقهاي نجومي در سطح ملي ، اختلاف فاحشي دارد .كه انتشار دهنده از عبارت ((حقوق ميلياردي شهردار آمل)) استفاده نموده است در حاليكه به وضوح مشخص است اين عدد به ريال بوده و حكايت از نگاه مغرضانه و با سوء نيت وي دارد و پيگيري قضايي اين امر براي شهردار محفوظ مي باشد .
ه) هيچ شهروندي منكرحجم زياد كار ، سلسله مراتب مسئوليتي ، وجود دغدغه هاي مالي و فشارهاي جانبي بر مديريت شهري نخواهد بود ، بنابراين دريافت حقوق و مزاياي قانوني با رعايت كليه مقررات مالي و بودجه اي امري نخواهد بود كه بتوان بصورت غير قانوني آن را اخذ و بين مديران توزيع نمود.
اداره روابط عمومي شهرداري آمل

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. علی محمدی

    علی محمدی

    با سلام خدمت شهردار عزیز آمل و مدیران محترم آن سازمان شهری........ فقط باید گفت جای تأسف میباشد که اشخاصی مانند آقای شهردارکه واسه شهرمون این همه خدمات و زحمت گشیدن به این صورت قدردانی بشه..!!!!!!!!! متاسفانه قسمتی از مردم عزیز آملی سبب کوچ خیلی از بزرگان در عرصه گاری مختلف از شخرمون میشن!!!!!!!!