اتخاذ تمهیدات ویژه برگزاری باشکوه راهپیمایی روز 13 آبان
3 آبان 1395 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: تمهیدات ویژه برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز 13 آبان صورت می گیرد.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، عباس مرزبند، مدیر آموزش و پرورش آمل در جلسه ستاد بزرگداشت روز 13 آبان آمل که در فرمانداری ویژه آمل برگزار شد اظهارداشت: برای روز دانش آموز جلساتی در آموزش و پرورش صورت گرفت که 13 آبان امسال مصادف با روز پنج شنبه شد که مدارس تعطیل است اما تمهیدات ویژه برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز 13 آبان صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: شروع راهپیمایی از مسجد امام رضا(ع) تا مصلی نمازجمعه آمل است که پایان مراسم راهپیمایی همراه با قرائت قطعنامه روز 13 آبان است.

مرزبند افزود: زنگ مبارزه با استکبار نیز همزمان با روز 12 آبان در مدارس آمل نواخته می شود که در یکی از مدارس این برنامه با حضور مدیران شهرستانی است.

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در این جلسه با بیان این که 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بعنوان یک روز تاریخی و مهم است، گفت: در این روز حرکت تاریخی صورت گرفت که امام خمینی(ره) از آن بعنوان انقلاب دوم نام بردند که نقشه های شیطان بزرگ در آن برملا شد.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد روز 13 آبان را به نحوی شایسته گرامی داشته باشیم که این امر باید همیشگی باشد و برنامه های ستاد مشخص و کمیته ها نیز فعالیتهای شایسته ای صورت دهند.

منفرد ادامه داد: روز 13 آبان امسال حساسیت خاصی دارد که بحث مبارزه با جبهه استکبار حساسیت ویژه ای پیدا کرد و این را جدای از صحنه گردان اصلی آن یعنی ایادی استکبار جهانی نمی دانیم.

معاون استاندار مازندران روز 13 آبان را تجلی بارزی از استکبارستیزی ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: دانشجویان بسیاری در این شهرستان داریم که امید می رود شاهد حضور گسترده این عزیزان نیز در راهپیمایی پرشکوه روز 13 آبان باشیم.

مسلم کاظمیان، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمل در این جلسه اظهارداشت: امام خمینی(ره) آمریکا را بعنوان شیطان بزرگ نامیدند و تا زمانی که این شیطان بزرگ سر به سجده در برابر بندگان خدا نگذارد لعن و نفرین وجود دارد.

وی روز 13 آبان را بهترین فرصت اعلام آمادگی ملت ایران در مبارزه بی امان با ایادی استکباری دانست و خاطرنشان کرد: این روز زمان شایسته نمایش عزت خواهی و قدرتمندی ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی است.

کاظمیان ادامه داد: اثبات می کنیم هیچ تهدیدی ما را از تفکر عاشورایی و قرارگرفتن در اردوگاه مبارزه کنندگان با استکبار جهانی باز نمی دارد و امسال نیز رساتر از همیشه فریاد مرگ بر آمریکا را سر می دهیم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمل برنامه های بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را در این شهرستان تشریح کرد و بیان داشت: اجرای برنامه های فرهنگی، سلسله نشستهای آگاهی جوانان نسبت به جنایتهای آمریکا علیه ایران و دیگر کشورها و راهپیمایی پرشکوه روز 13 آبان از جمله فعالیتها است.

وی از فعال شدن کمیته های ستاد بزرگداشت روز 13 آبان در شهرستان آمل خبرداد و تصریح کرد: فعالیتها در قالب کمیته های اجرایی مراسم، تبلیغات، اطلاع رسانی، دانش آموزی، دانشجویی، طلاب و روحانیت و هیاتهای مذهبی صورت می گیرد.

حجت الاسلام علی اصغری، استاد حوزه و دانشگاه در این جلسه با بیان این که ضرورت دارد در راستای مقابله با ایادی استکبار جهانی اهتمام شایسته ای داشته باشیم، گفت: استکبارستیزی امری مهم و اساسی است که باید در این مسیر گام برداشته شود.

وی روز 13 آبان را بهترین فرصت نمایش استکبارستیزی ملت ایران دانست و اظهارداشت: وقتی جریان روز 13 آبان رخ داد امام خمینی(ره) فرمودند رابطه با آمریکا را نمی خواهیم که یکی از مصادیق استکبارستیزی است.

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل آیت الله آملی تصریح کرد: ضرورت دارد راهپیمایی روز 13 آبان باشکوه و عظمت خاصی برگزار شده و اهتمام شایسته ای در این راستا وجود داشته باشد.

حجت الاسلام اصغری افزود: همگان باید تلاش کنند تا شاهد حضور جمعیت کثیری از دانشجویان و دانش آموزان در این روز بزرگ باشیم که حضوری پرشور و گسترده مورد انتظار است و همه فعالان این عرصه به سهم خود اهتمام شایسته ای صورت می دهند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0