تعریض خیابان امام رضا جزو پروژه های اولویت دار شهری است
2 آبان 1395 ، دیدگاه 0
اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با هدف پیگیری در تسریع تعریض خیابان امام رضا (ع) از این خیابان بازدید کردند.

 

کمال آنلاین: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با هدف پیگیری در تسریع تعریض خیابان امام رضا (ع) از این خیابان بازدید کردند


به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري آمل ، اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه تعریض بلوار امام رضا (ع) در اولویت کاری شورا و شهرداری می باشد گفت : با همکاری و تلاش سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری ، تملک پلاک های حد فاصل مسجد امام رضا (ع) تا رضوان ۱۸ در دست پیگیری است و انشاء الله بعد از تعریض این منطقه در مراحل بعدی نیز به مانند این منطقه ادامه خواهیم داد .


وی با اشاره به کاهش درآمد شهرداری و تعداد زیاد املاک موجود در این مسیر و با بیان اینکه شهرداری به یکباره نمی تواند تعریض این خیابان را انجام دهد گفت : شورا و شهرداری با هدف تامین رفاه حال و خدمات رسانی بهینه و شایسته به شهروندان این منطقه ، برنامه تعریض این خیابان را در دستور کار قرار داده است .


خسرو ابراهیم زاده نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این بازدید با تاکید بر تسریع در تعریض این خیابان افزود: سعی شورا و شهرداری تسریع در تعریض این خیابان است و امیدوارم با تعریض این خیابان دغدغه مردم برطرف گردد .


نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از مساعدت و همکاری شهروندان و مالکین مسیر تعریض خیابان امام رضا (ع) اظهار داشت: تعریض این خیابان نیازمند مشارکت مالکین مسیر است و امیدوارم با همکاری آنها بتوانیم این کار مهم را به سرانجام برسانیم.


احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار با بیان این که توسعه معابر و اجرای پروژه های مختلف برای خدمات رسانی عمومی مستلزم همکاری و مشارکت شهروندان است و در صورت عدم همکاری این امر مهم محقق نخواهد شد افزود: با توجه به مسئولیت مدیریت شهری در قبال مصلحت شهروندان برای تسریع و تسهیل در تعریض این خیابان ، مذاکرات لازم برای تملک پلاک های حد فاصل مسجد امام رضا (ع) تا رضوان ۱۸ انجام شده و پس از توافق با اعمال مقررات و ضوابط قانونی آن را هر چه سریع تر اجرایی خواهیم کرد .


شهردار آمل بر اولویت بندی اجرای پروژه های شهرداری تاکید کرد و افزود: در حال حاضر تعریض خیابان امام رضا (ع) جزو پروژه های اولویت دار است که باید با برنامه مشخصی اجرا شود .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0