برگزاری سومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای هنرستان استثنایی صدیقه طاهره آمل
2 آبان 1395 ، دیدگاه 0
پهلوان قاسم رضایی در این مراسم اظهارداشت: هر فردی با زحمت می تواند بهترین نتیجه را بگیرد که با تمام کمبودها باید از امکانات کوچک هم استفاده کنیم تا به چیزی که می خواهیم دست پیدا کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، سومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای هنرستان استثنایی صدیقه طاهره آمل با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران، رییس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش مازندران، نماینده آموزش و پرورش استثنایی مازندران، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش آمل، مدیران آموزش و پرورش استان و شهرستان و پهلوان قاسم رضایی دارنده مدال برنز المپیک ریو برگزار شد.

قاسم زاده، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش آمل در این مراسم اظهارداشت: همکاران ما زحمات بسیاری متقبل شدند تا این المپیاد مانند سالهای گذشته به نحو احسن برگزار شود.

وی با بیان این که المپیاد ورزشی درون مدرسه ای سال گذشته در 70 درصد مدارس آمل اجرا شد که امیدواریم امسال این آمار را افزایش دهیم، تصریح کرد: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای اهداف خاص توسعه و ارتقای آمادگی جسمانی و مهارتهای ورزشی، مشارکت محوری همه در فعالیتهای ورزشی، فراگیرنمودن فعالیتهای ورزشی، جذاب و بانشاط شدن فضای آموزشی و اخلاق محورنمودن مجموعه فعالیت های تربیت بدنی را دنبال می کند.

قاسم زاده بیان داشت: عقل سالم در بدن سالم است که قرآن کریم تاکید دارد به خودمان توجه کنیم تا به سلامت جسمانی برسیم و ورزش در مدارس باید جدی گرفته شود که از اهداف دولت است.

علی ساداتی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: دانش آموزان همیشه فعال و باعث افتخار هستند که امیدواریم با ورزش بتوانید سطح سلامت خود را ارتقا دهید.

وی ادامه داد: سومین سالی است که المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با هدف سلامتی و تندرستی و ترویج فرهنگ ورزش دارد همه گیر می شود.

ساداتی افزود: افرادی که شرایط ویژه دارند باید به ورزش توجه خاصی داشته باشند که برای سلامت جسم و روح، ارتقای سلامتی و معرفی توانمندی های این عزیزان اثربخش است و نقش خوبی در یادگیری مسائل علمی دارد.

پهلوان قاسم رضایی، دارنده مدال برنز مسابقات کشتی فرنگی المپیک ریو در این مراسم تصریح کرد: این مسابقات تقدیم به شهدای مدافع حرم شده است که مردانی برای اینکه کشور ما همیشه در امنیت باشد در بیرون از مرزها دفاع می کنند تا در آسایش به تحصیل و ورزش بپردازیم.

وی بیان داشت: برنامه های بسیار خوبی از دانش آموزان هنرستان صدیقه طاهره صورت گرفته است و امیدواریم این دانش آموزان در تحصیل نیز موفق و افتخارآفرین باشند.

رضایی اظهارداشت: هر فردی با زحمت می تواند بهترین نتیجه را بگیرد که با تمام کمبودها باید از امکانات کوچک هم استفاده کنیم تا به چیزی که می خواهیم دست پیدا کنیم.

رویا کاظمیان، مدیریت هنرستان استثنایی دخترانه صدیقه طاهره آمل در گفتگو با خبرنگار ما افزود: دانش آموزان این هنرستان توانستند در المپیادهای ورزشی در سطح کشور افتخارآفرین باشند.

وی تصریح کرد: سومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای هنرستان صدیقه طاهره آمل تقدیم به شهدای مدافع حرم شهرستان آمل می شود.

کاظمیان خاطرنشان کرد: این المپیاد با حضور دانش آموزان هنرستان و در رشته های والیبال ناشنوایان، دوومیدانی ناشنوایان، تنیس روی میز ناشنوایان، طناب زنی ناشنوایان، دوومیدانی کم توان، بومی و محلی کم توان، دارت کم توان و منچ کم توان برگزار می شود.

گفتنی است، اجرای برنامه های متنوع ورزشی از سوی دانش آموزان هنرستان استثنایی صدیقه طاهره آمل، رژه ورزشکاران و روشن کردن مشعل المپیاد از دیگر برنامه ها بود که مورد استقبال و قدردانی مسئولین قرار گرفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0