مشارکت هم استانی های مازنی در پخت 30 هزار غذای نذری ایام اربعین حسینی در عراق
2 آبان 1395 ، دیدگاه 0
حسینی اظهارداشت: نذر هر وعده غذا پنج هزار تومان است که همگان می توانند در ثواب اطعام زوار امام حسین(ع) همزمان با اربعین حسینی در کشور عراق سهیم شوند.

سید هادی حسینی، مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین اظهارداشت: فرهنگ عاشورایی نیازمند ترویج بیش از پیش است تا همه آحاد بشری با این ظرفیت عظیم آشنا شده و در پناه و سایه سار آن به مراتب والای رستگاری دست پیدا کنند.
حسینی افزود: ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران به صورت رسمی و تحت اشرافیت مدیران مرتبط فعالیت های خود را به صورت رسمی و ویژه آغاز کرده است.
وی تصریح کرد: ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران در حوزه های رسانه ای تولید کلیپ های مرتبط با حوزه اربعین و موکب، طراحی پوستر در همین زمینه ها و تولید محتوا متنی جهت نشر در فضای مجازی نیرو می پذیرد و از ظرفیت افراد علاقمند در این حوزه استقبال می شود.
مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران اظهارداشت: ستاد مردمی موکب شهدای مدافع حرم استان مازندران در اربعین سال گذشته با اعزام نیروهای تاسیساتی به خاک عراق به مدت 30 روز کمکی در روند برپایی اسکان زائران اربعین حسینی بوده است که برپایی بیش از هشت خیمه بزرگ اسکان چند هزار نفره و دیگر فعالیت ها از ثمره حضور این ستاد است.
وی ادامه داد: در سال گذشته با کمک های مالی و معنوی هم استانیهای عزیز مازندرانی توانستیم حرکت ها و فعالیت های خوبی را صورت دهیم که همه عاشقان امام حسین(ع) و اهل بیت معصومین(ع) می توانند در این ستاد نقش آفرینی داشته باشند.
حسینی افزود: فعالیت های ستاد مردمی خادمین کربلا استان مازندران در کشور عراق تنها برای پذیرایی از زائران نبوده و به دنبال فعالیتها و اقدامات ارزنده ای در حوزه فرهنگی هستیم.
مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران از طرح ویژه این ستاد برای مشارکت مردم در فعالیتهای ایام اربعین حسینی خبرداد و تصریح کرد: هم استانیهای ولایتمدار و عاشق امام حسین(ع) می توانند مشارکت در پخت 30 هزار غذای نذری داشته باشند.

وی اظهارداشت: نذر هر وعده غذا پنج هزار تومان است که همگان می توانند در ثواب اطعام زوار امام حسین(ع) همزمان با اربعین حسینی در کشور عراق سهیم شوند.

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران ادامه داد: راههای مشارکت در این ضیافت با واریز کمکهای نقدی به شماره حساب 31114270428611 بانک انصار بنام ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران و یا شماره کارت 6273811074921492 بنام سید هادی حسینی است.

حسینی با اشاره به شماره تماس جهت نذورات غیرنقدی ادامه داد: هم استانیهای عزیز می توانند برای هماهنگی کمکهای خود با شماره های 09111000718، 09112287637 و 09337252959 تماس داشته باشند.

وی با بیان این که ضرورت دارد راهپیمایی عظیم اربعین حسینی به بهترین نحو ممکن و آنگونه که شایسته است برگزار شود، گفت: باید از همه ظرفیتها و توان برای این فرصت ارزشمند و گرانقدر بهره گیری کنیم.

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران اربعین حسینی را فرصت ارزشمند نمایش عزت و اقتدار مسلمانان در برابر دشمنان دین مبین اسلام دانست و خاطرنشان کرد: باید همه تلاشها برای برگزاری باشکوه این کنگره عظیم باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0