ساخت یادمان 113 شهید دانش آموز شهرستان آمل
1 آبان 1395 ، دیدگاه 0
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم شهرستان هزارسنگر آمل از ساخت یادمان 113 شهید دانش آموز شهرستان آمل خبرداد.

 

ستوان یکم پاسدار محمد قربان نژاد، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم شهرستان هزارسنگر آمل در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین از ساخت یادمان 113 شهید دانش آموز شهرستان آمل خبرداد و تصریح کرد: این یادمان با محوریت بسیج دانش آموزی و اداره آموزش و پرورش آمل و دبستان پسرانه شاهد در مدرسه شاهد در حال ساخت است.

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم شهرستان هزارسنگر آمل اظهارداشت: این طرح به منظور ورود یاد و خاطره شهدای عزیز به مدارس  انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: قرار است در 113 مدرسه دیگر تندیس یک شهید قرار گیرد تا فرزندان این شهر در کنار این شهدا و به یادشان علم و دانش بیاموزند.

قربان نژاد با اشاره به این که نماد 113 شهید دانش آموز با الهام از 113 شهید  قلم و محراب می باشد، افزود: به لطف الهی افتتاح این طرح در روز 8 آبان همزمان با روز بسیج دانش آموز انجام می پذیرد.

وی با بیان این که شهدا زمینه ساز عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: ضرورت دارد از سیره این نورانی این عزیزان بهره گیری کرده و تلاش شایسته ای داشته باشیم.

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم شهرستان هزارسنگر آمل اظهارداشت: ترویج یاد، نام و خاطره شهدا امری مهم و اساسی است که برکات ارزشمندی دارد و باید از ظرفیتهای موجود در این راستا استفاده کنیم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0