ورزش غرب مازندران نیاز به توجه ویژه مسؤولان دارد
30 مهر 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه رامسر با اشاره به اینکه در بعضی حوزه‌ها به غرب استان کم‌توجهی می‌شود، گفت: غرب استان در فقر به‌سر می‌برد و نیاز به توجه مسؤولان دارد.

 

کمال آنلاین: حجت‌الاسلام سید جعفر رضایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به روز تربیت‌بدنی و ورزش این روز را به ورزش‌دوستان و اصحاب ورزش تبریک گفت و موفقیت برای همه ورزشکاران و توسعه ورزش شهرستان در حوزه‌های قهرمانی و همگانی را خواستار شد.

وی با اشاره به اهمیت ورزش که یکی از ضروریات زندگی است، اظهار کرد: در زندگی امروزه که نوع مواد غذایی مصرفی برای سلامت مردم مشکل‌آفرین بوده به ورزش باید توجه کرد و متخصصان امر برای رفع بیماری‌ها ورزش را توصیه می‌کنند که باید فرهنگ ورزش همگانی به‌ویژه در شهرستان گسترش یابد.

امام‌ جمعه رامسر با بیان اینکه در حوزه ورزش قهرمانی گزینشی نگاه و عمل می‌شود و نمی‌توان آن را عدالت‌محور دانست، خاطرنشان کرد: همه شهرستان‌های مازندران در ورزش پیشرو هستند و ورزشکاران بسیاری هم در همه حوزه‌ها پرورش داده‌اند که بر این اساس به همه شهرستان‌ها باید نگاه ویژه داشت.

رضایی بیان کرد: با وجود امتیازات و ظرفیت‎های خوب در حوزه‌های مختلف در بعضی مناطق استان، اما مسؤولان توجهی نداشته و تمام توان و توجه خود را معطوف به بخش‌های خاصی می‌کنند.

وی با اشاره به رشد ورزش‌های رزمی در غرب استان به‌ویژه رامسر، تصریح کرد: این شهرستان دارای بالاترین ظرفیت‎های ورزش رزمی است و به‌طور حتم اگر کمترین توجهی از سوی اداره ورزش و جوانان به غرب استان شود در کمترین زمان می‌توان قهرمانان ملی تربیت کرد.

امام‌ جمعه رامسر با اشاره به اینکه در بعضی حوزه‌ها به غرب استان کم‌توجهی می‌شود، تأکید کرد: با اینکه غرب استان در فقر به‌سر می‌برد و با وجود همه کمبودها جوانانی نخبه در حوزه ورزش قهرمانی پرورش می‌دهد.

رضایی با اشاره به اینکه رامسر در حوزه ورزش نیاز به توجه جدی دارد، از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواست به غرب مازندران نیز توجه داشته باشد.

وی در پایان در رابطه با عزاداری‌های رامسر از وجود نوع و سبک عزاداری‌ها قدردانی کرد و امتیاز ویژه‌ رامسر را تداوم عزاداری‌ها بعد از عاشورا بیان کرد که این‌گونه تأثیرگذاری بیشتری دارد و بیشتر می‌توان به محتوا پرداخت. / فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0