برگزاری همایش بزرگ تجلیل از پیشگامان، پیشکسوتان، اعضای هیئت، مسئولین کمیته ها، مربیان و قهرمانان ارزنده کاراته شهرستان آمل
29 مهر 1395 ، دیدگاه 0
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، همایش بزرگ تجلیل از پیشگامان، پیشکسوتان، اعضای هیئت، مسئولین کمیته ها، مربیان و قهرمانان ارزنده کاراته شهرستان آمل با حضور رییس و نایب رییس هیئت کاراته مازندران، رییس اداره ورزش و جوانان آمل، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولین شهری و فعالان این رشته ورزشی در سالن همایش های اریکه آریایی آمل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، همایش بزرگ تجلیل از پیشگامان، پیشکسوتان، اعضای هیئت، مسئولین کمیته ها، مربیان و قهرمانان ارزنده کاراته شهرستان آمل با حضور رییس و نایب رییس هیئت کاراته مازندران، رییس اداره ورزش و جوانان آمل، اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولین شهری و فعالان این رشته ورزشی در سالن همایش های اریکه آریایی آمل برگزار شد.

فرامرز علیزاده، رییس هیئت کاراته آمل با خیرمقدم گویی به حاضرین و گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش افزود: پیشگامان و بزرگان ورزش زحمات بسیاری برای ورزش کشیدند و سرمایه ارزشمندی هستند که باید این عزیزان را محترم بداریم.

وی تصریح کرد: همایشهایی با عنوان روز استاد برگزار کردیم که سنگ بنای این کار از آمل زده شد و قهرمانان جهانی، آسیایی و کشوری داریم و مقداری حق کاراته ضایع شده است.

علیزاده تصریح کرد: رشته کاراته در مازندران بیش از 20 سبک دارد که فعالانه دارند کار می کنند و ظرفیت وجود دارد اما امکانات نیست که بیش از 30 مربی تحصیلکرده و باسابقه در شهرستان داریم.

رییس هیئت کاراته آمل بیان داشت: روسای سابق هیئت تلاش بسیاری کردند و این سکان را در اختیار ما قرار دادند که آینده باید زیباتر باشد و آینده درخشانی را رقم می زنیم که مهندس نبی الله توسلی قهرمان کشوری کاراته و روح الله آذرگشت اعضای شورای اسلامی شهر که عضو هیئت رییسه هیئت کاراته آمل نیز هستند زحمات ارزشمندی صورت می دهند.

علیزاده با اشاره به عملکرد 6 ماهه هیئت کاراته آمل خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات کارشناسی همایش تجلیل، برگزاری مسابقات انتخابی شهر در تمام رده های سنی، برگزاری مسابقات انتخابی بسیج، برگزاری مسابقات انتخابی بانوان کشور در سبک jska برای نخستین بار در آمل، برگزاری اولین مسابقات چندگانه منطقه ای، حضور بانوان و آقایان در مسابقات استانی و کسب مقام قهرمانی و تکمیل هیئت رییسه را داشتیم که باید تحول را ایجاد کنیم.

رییس هیئت کاراته آمل ادامه داد: برای کاراته برنامه های مختلفی داریم و همیشه سعی می کنیم در محضر بزرگان درس پس دهیم که نیاز است با یک وفاق و همدلی فعالیتهای بیشتری را صورت دهیم.

علیزاده بیان داشت: امیدواریم در برنامه های مختلفی که هیئت کاراته به ویژه تمرینات اردویی صورت می دهد شرکت کنید و در این شهرستان حدود 35 باشگاه داریم.

وی ادامه داد: ورزشکاران ما خانم ها عمرانی و ارجمندی تمام احکام و مدالهای رنگارنگ خود را به آستان قدس رضوی و استاد شیرسوار به شهدای مدافع حرم تقدیم کردند.

ناصر نصری، رییس اداره ورزش و جوانان آمل در این مراسم اظهارداشت: از تمام ورزشکاران شهرستان قدردانی داریم که در ساماندهی و هدایت جوانان به ورزش ما را یاری می کنند.

وی با گرامی داشت هفته تربیت بدنی و ورزش ادامه داد: ورزش دشمن اعتیاد، بیماری و ناهنجاریها است که نیاز به ورزش و اهمیت آن فقط به این هفته خلاصه نمی شود.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل اظهارداشت: امیدواریم با توجه به ورزش در جهت سلامت جسم و روان جامعه گامهای خوبی برداریم.

استاد علی سلطانی، رییس هیئت کاراته مازندران در این مراسم افزود: این همایش با برنامه ریزی درستی صورت گرفته است که از زحمات همه عزیزان قدردانی می کنیم.

وی تصریح کرد: آمل مدال آوران، مربیان و نمایندگان سبکهای بسیاری دارد که پتانسیل در این شهرستان زیاد است.

سلطانی بیان داشت: کاراته المپیکی شد و فرصت خوبی برای نشان دادن توانمندی های استان و شهرستان آمل است که 40 درصد اعزامی تیم ملی به مسابقات جهانی و آسیایی از استان مازندران است که ورزشکارانی از استان ما عضو تیم ملی در رده های مختلف هستند.

وی افزود: در سال گذشته اولین مدال قهرمانی جهان بانوان ایران از استان مازندران بوده است و هم اکنون نیز کاراته کاهای این شهرستان در اردوی تیم ملی حضور دارند.

رییس هیئت کاراته مازندران تصریح کرد: ما می خواهیم کاراته آمل که در گذشته خوب بود و ادامه این روند دارد سرعت بیشتری گیرد که این توانمندی در آمل وجود دارد و امیدواریم موفقیتهای بیشتری کسب شود.

گفتنی است؛ این همایش بزرگ به همت هیئت کاراته شهرستان آمل، هیئت رییسه کاراته آمل، پیشگامان کاراته آمل، اداره ورزش و جوانان آمل و حمایتهای ارزشمند مهندس نبی الله توسلی عضو محبوب شورای اسلامی شهر آمل و عضو هیئت رییسه هیئت کاراته آمل صورت گرفته است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0