کمال نیوز گزارش می دهد؛
27 مهر 1395 ، دیدگاه 1
پشت پرده هجمه ها علیه شهردار و مدیر منطقه 1 شهرداری آمل چیست؟

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، احمد امیرسلیمانی مدیر موفق بدنه شهرداری آمل با حضور خود در مجموعه شهرداری آمل توانست زمینه ساز حرکات خوب و موفق در مجموعه مدیریت شهری آمل باشد که توانسته است رضایتها را دربرداشته باشد.

این مدیر موفق در طول دو سال اخیر با هجمه های غیرمنفصفانه تعدادی از منفعت طلبان روبرو بوده است که نتوانستند امتیاز مورد نظر خود را از امیرسلیمانی کسب کنند و همین امر سبب شد بعضی از این رسانه ها بخواهند فضا را طوری جلوه دهند که اوضاع نامناسب است و تعدادی از اعضای شورای شهر آمل نیز با این افراد همراه شدند.

امیرسلیمانی شهردار موفق آمل با وجود هجمه های رسانه ای این گروه اما با تلاش و پشتکار روزافزون خود به حاشیه سازی ها توجه نکرده و همواره در مسیر خدمت گزاری به شهروندان شریف آملی گام برداشته و تلاش کرده است با بهره گیری از کار جهادی و مجموعه مدیریتی جوان برای توسعه و عمران این شهر اهتمام ویژه ای داشته باشد.

این پایان ماجرا نیست و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر آمل در جلسه اخیر شورا نسبت به برکناری مقدس مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل و انتصاب حسنی مدیر منطقه 1 شهرداری آمل انتقاد کردند که خود جای تحلیل و بررسی دارد.

 مهندس حسنی مدیر جوان و عملگرای شهرداری آمل که تجربه موفق مدیریت عامل مهم ترین سازمان اجرایی شهرداری یعنی سازمان عمران را پشت سرگذاشته و اینک در تجربه مدیریتی جدید سکان شهرداری منطقه 1 را برعهده گرفته است با این هجمه روبرو شد که نیروی قراردادی شهرداری است و نمی تواند مجموعه های مدیریتی را برعهده گیرد.

این انتقاد تعدادی از اعضای شورای شهر آمل در حالی مطرح شد که معارفه حسنی بعنوان مدیر منطقه 1 شهرداری آمل در 26 تیر ماه بوده و سه ماه از این انتصاب می گذرد و جالب است این افراد تازه به یادشان افتاده است که چرا مهندس حسنی باید مدیر منطقه 1 باشد و جالبتر آنکه اگر انتصاب یک نیروی قراردادی برخلاف قانون است چگونه وی مدیریت عامل مهم ترین سازمان شهرداری آمل را برعهده داشته است که امیدواریم اعضای منتقد شورای شهر آمل برای این سوالات مطرح شده پاسخی داشته باشند.

انتقاد دیگر این اعضای شورای شهر بر برکناری مقدس از مدیریت عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل بوده است که چرا وی را تغییر دادند و باید گفت تغییر مدیرعامل یک سازمان حق طبیعی شهردار است و اعضای شورای شهر نمی توانند در این قضایا دخالت داشته باشند.

امید می رود این اظهارنظرهای اعضای شورای شهر همراه با منافع شخصی نبوده و انتظار است با وحدت و همگرایی شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریتی شهرداری آمل شاهد توسعه و آبادانی روزافزون شهرمان آمل باشیم و اعضای شورا نیز با حمایتهای خود از مجموعه شهرداری زمینه توسعه دامنه خدمت رسانی به شهروندان عزیز آملی را فراهم کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. علی

    علی

    محتاج نان.....!