زمینه پخش زنده بازی‌های آمل در لیگ بدمینتون فراهم شود
27 مهر 1395 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل :بدمینتون امروزه از جایگاه خوبی در شهرستان آمل برخوردار است

ناصر نصری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در نشست تصمیماتی برای حضور آملی‌ها در لیگ برتر بدمینتون، اظهار کرد: آمل یکی از شهرهای مهم در عرصه ورزش است که از شهرهای شاخص در ورزش قهرمانی و همگانی مازندران محسوب می‌شود.

وی افزود: این شهرستان در رشته‌های مختلف همانند والیبال، بدمینتون و بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان در لیگ برتر حضور دارد و تیم‌های آملی همیشه نماینده شایسته‌ای برای مازندران در رقابت با دیگر استان‌های کشور بودند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به اینکه ورزش باید در اولویت کارهای مسؤولان جای گیرد، ادامه داد: توجه به ورزش کاهش آسیب‌ها و معضلات اجتماعی را به همراه دارد.

*وجود تیم‌های ورزشی لیگ برتری در آمل 

این مسؤول با اعلام اینکه برای رشد و ترقی ورزش بدمینتون در آمل تلاش‌های زیادی از گذشته تا حال انجام شد، تصریح کرد: امروزه هیأت‌های ورزشی به اداره ورزش و جوانان چشم دوخته‌اند و باید حمایت‌های لازم از ورزشکاران انجام شود.

نصری یادآور شد: باید از همه ظرفیت‌های موجود برای جذب جوانان و نوجوانان در ورزش استفاده کرد و سالن‌های ورزشی هر روز پر شورتر از روزهای گذشته باشند.

وی با گرامی‌داشت هفته تربیت بدنی، ورزش و پارالمپیک، خاطرنشان کرد: با تلاش هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل در اقدامی جدید از خانواده معلولان ورزشکار از نزدیک بازدید شده و علاوه بر اختصاص هدایایی، توانستیم با مشکلات و مسائل آنها بیشتر از گذشته آشنا شویم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با تأکید بر اینکه از تیم‌های لیگ برتری باید حمایت شود، گفت: بدمینتون امروزه از جایگاه خوبی در شهرستان آمل برخوردار است و علاوه بر قدردانی از خبرگزاری‌ها، رسانه‌های مکتوب و مجازی در انتشار اخبار، امید داریم با هماهنگی‌های لازم میزبانی تیم بدمینتون آمل در لیگ برتر از سوی شبکه استانی تبرستان پوشش زنده رسانه‌ای داده شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0