اجرای 21 ویژه برنامه همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در آمل
25 مهر 1395 ، دیدگاه 0
رییس اداره ورزش و جوانان آمل :همزمان با نخستین روز هفته تربیت بدنی و ورزش دیدار صمیمی هیات های ورزشی شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در سالن همایش اداره ورزش و جوانان آمل صورت می گیرد.

ناصر نصری، رییس اداره ورزش و جوانان آمل درگفتگو با کمال نیوز ، با گرامیداشت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش اظهارداشت: بمناسبت این هفته 21 ویژه برنامه در سطح شهرستان آمل برگزار می شود.

وی تصریح کرد: همزمان با نخستین روز هفته تربیت بدنی و ورزش دیدار صمیمی هیات های ورزشی شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در سالن همایش اداره ورزش و جوانان آمل صورت می گیرد.

نصری از دیدار با خانواده های جانبازان سرافراز خبرداد و بیان داشت: برگزاری مسابقه والیبال بانوان در سالن کوثر، همایش دوچرخه سواری در سطح شهرستان و مسابقه کاراته نونهالان دختر در سالن سپاه از جمله برنامه ها است.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل ادامه داد: برگزاری مسابقه والیبال نشسته در سال حجاب، برگزاری مسابقات والیبال سوپرلیگ کشور در سالن پیامبر اعظم(ص) و مسابقات شمشیربازی در این هفته صورت می گیرد.

وی از برگزاری آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزارشهدا و ادای احترام به مقام والای شهدای شهرستان خبرداد و اظهارداشت: برگزاری مسابقات ژیمناستیک خردسالان دختر در سالن کوثر، برگزاری مسابقه تدارکاتی بسکتبال با ویلچر در سالن حجاب و میزبانی فوتبال لیگ برتر جوانان مازندران در استادیوم شهید چمران انجام می شود.

نصری تصریح کرد: برگزاری همایش کوهنوری در ارتفاعات البرز، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی توسط موسسه آرین در سطح شهرستان و میزبانی لیگ برتر فوتبال نوجوانان و نونهالان مازندران صورت می گیرد.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل از دیدار با خانواده شهدای ورزشکار شهرستان آمل خبرداد و افزود: برگزاری همایش کاراته در سالن اریکه آریایی، برگزاری مسابقه کشتی دوستانه روستایی در روستای وسطی کلا، برگزاری بازی دوستانه فوتبال روستایی در روستای اوجی آباد و همایش پیاده روی خانوادگی بانوان در امامزاده فضل زیارو از جمله ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان آمل است.

وی اظهارداشت: امیدواریم بتوانیم با تلاش و همکاری همه عزیزان برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش را به بهترین نحو ممکن و آنگونه که شایسته است برگزار کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0