تقدیر شهردار آمل از تلاش های شبانه‌روزی سازمان مدیریت پسماند شهرداری در ایام عزاداری محرم
24 مهر 1395 ، دیدگاه 2
شهردار آمل با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات گسترده شهرداری در ایام عزاداری ماه محرم ، از تلاش‌های بی‌وقفه سازمان مدیریت پسماند شهرداری قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،  احمد امیرسلیمانی شهردار آمل ضمن آرزوی قبولی عزاداریهای تمامی شهروندان شريف آملي با اشاره به این که در روزهای اخیر، حجم برنامه‌های تنظیف در سطح شهر، افزایش چشمگیر داشت ، خاطرنشان کرد : برنامه‌ریزی‌های منسجم معاونت خدمات شهری ، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهری و حضور فعال ، مخلصانه و شبانه‌روزی پاکبانان عزیز، موجب شد در ایام عزاداری ، منظره نامطلوبی در سطح شهر بارز نباشد .

وی ضمن تقدیر از مديرعامل ، نيروهاي اجرايي و تمامي پاكبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری که در ایام ماه محرم زحمات زیادی کشیده و نسبت به پاکسازی شهر اقدام نمودند افزود : کارگران تلاش‌گر ، در ایام عزاداری محرم ، تا ساعاتی پس از پایان عزاداری دستجات در سطح شهر حضور داشتند و صبح زیبا و آراسته را تقدیم شهروندان کردند .

شهردار آمل همچنین به نقش مشارکت‌های شهروندی نیز اشاره کرد و افزود : در کنار حضور فعال پاکبانان ، شاهد فعالیت ارزشمند گروه‌های مردم‌نهاد در جمع‌آوری پسماندهای پلاستیکی نذورات بودیم که این مشارکت ، از هر دو جنبه خدمت به عزاداران حسینی و مسئولیت‌پذیری شهروندی ستودنی بوده و مایه افتخار و مباهات شهر است .

امیرسلیمانی با بیان این‌که تلاش بخش‌های مختلف شهرداری آمل و سازمان مدیریت پسماند ، اعتلای ماه عزاداری و بسترسازی جهت بهره‌مندی از فیوضات این ماه عزیز بوده‌است ، اظهار امیدواری کرد ، این رویه ، در سایر مناسبت‌ها نیز با مشارکت شهروندان ، تداوم داشته باشد .                                                

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   2

 1. علی  شهروند

  علی شهروند

  سلام و عرض ادب در خصوص نامه آقای امیر سلیمانی شهردار شهر آمل لازم به توضیح است که بند بند نامه ایشان قابل پاسخ گویی صریح و کارشناسی است. ایشان مثل من ریشه روستایی و یا کوهستانی دارند که خیلی صادقانه رونق ساخت و ساز و تمایل سرمایه گذاری در بخش مسکن و یا بیکاری را منوط به انجام فعلی غیر قانونی وغیر مجاز و عدم رعایت ضوابط و مقررات قانونی می داند که در بلند مدت هزینه های آن به مراتب بیشتر از منفعتهای روزمره شهرداریها خواهد بود. مشکلاتی که امروزه دامنگیر شهره های بزرگ کشور شده و آنجا را تبد

 2. قاسمی یوسف

  قاسمی یوسف

  بنام خدا بنظراینجانب اداره بازرسی کار خوبی کرده که جلوی تخلف واضافه بنا را گرفته است چون که این تخلفات دیگه از حد گذشته بود.مشکلی که اکنون در شهرهای بزرگ مثل تهران بوجود امده است ساخت وسازهای زیاد تخلفات فراوان ورابطه و دست اخر هم یک جریمه ناچیز وپایان کار . همه چیز تمام می شود ومی ماند یک مجتمع عظیم وچندین نفر وچندین ماشین بدون پارگینک وجنگ و دعوای همسایه ها .مگر این مسوولین شهرداری و کارمندان ومهندسین اون سواد ندارند مگر قوانین ومقررات را نمی دانند فکر اینده ومشکلات را نمی کنند یا می خواهند جی