نشست هم اندیشی مسئولان و افتخارآفرینان بسکتبال با رییس اداره ورزش و جوانان آمل برگزار شد+عکس
24 مهر 1395 ، دیدگاه 0
نشست هم اندیشی مسئولان و افتخارآفرینان بسکتبال با ناصر نصری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، نشست هم اندیشی مشئولان هیات بسکتبال شهرستان آمل و افتخار آفرینان این رشته ورزشی در دفتر ریاست ورزش و جوانان شهرستان آمل برگزار شد.

 

در ابتدای مراسم حسن ونهاری رییس هیات بسکتبال شهرستان آمل به بیان گزارش کاری هیئت مطالبی راعنوان داشتند و با اشاره به اهمیت تقویت قضاوت در این رشته مهم و پر هوادار ادامه داد: هیات بسکتبال شهرستان آمل با کمک و تلاش شبانه روزی آقای شریعتی توانسته داورانی به نام آقایان فاضل حاجی اندواری، نیما اکبری و آقای علویان را برای قضاوت در این رشته ورزشی به دسته یک راهی کند که با قضاوت های بی نقصشان در لیگ دسته یک سال گذشته در قسمت داوری به عنوان پدیده انتخاب شوند تا امسال در سوپر لیگ بسکتبال کشور قضاوت کنند.

 

وی افزود: یکی دیگر از افتخارات هیات بسکتبال این است که در فینال سوپر لیگ و دسته اول بسکتبال کشور دو داور از آمل حضور داشته اند که بسیار مایه افتخار و سربلندی است.

 

رییس هیات بسکتبال شهرستان آمل ادامه داد: رییس کمیته داوران بسکتبال کشور از هیات بسکتبال مازندران به خصوص شهرستان آمل در سمینار شهر ماهشهر تقدیر و تشکر ویژه ای بعمل آورد.

 

 ونهاری با بیان اهمیت کشف استعداد در بین نوجوانان و نونهالان افزود: جا دارد که از آقای ملکشاه از مربیان موفق و صاحب سبک بسکتبال تشکر کنیم که سالیان سال است در این ورزش تلاش میکنند و امسال هم پدیده ای به نام متین آقاجانپور را به رده نوجوانان تیم ملی معرفی کرده است و در ادامه از زحمات سایر مربیان از جمله آقای مظلوم تقدیر بعمل آوردند.

 

وی در ادامه از موفقیت مربیان شهرستان آمل گفت و تصریح کرد: یکی دیگر از موفقیت های بسکتبال شهرستان این است که آقای موسوی به عنوان یکی از مربیان بادانش این رشته اکنون به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان انتخاب شده است.

 

وی افزود: مسابقات نوجوانان غرب آسیا در فروردین در ایران برگزار خواهد شد که در تلاش هستیم میزبانی این مسابقات را به آمل بیاوریم تا با برگزاری این مسابقات تحولی سازنده در ورزش بسکتبال شهرستان آمل و مازندران ایجاد کنیم.

 

ناصر نصری، رییس اداره ورزش و جوانان آمل در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از هیات بسکتبال شهرستان آمل، مربیان و داوران این رشته ورزشی ادامه داد: در این دوره زمانی کارهای بسیار خوب، هماهنگ و منسجمی در این هیات ورزشی صورت گرفته است که جا دارد تقدیر و تشکر فراوانی کنیم.

 

وی با بیان اینکه خودم از بدنه ورزش بسکتبال و خود را یک بسکتبالیست میدانم، ادامه داد: من به شدت دغدغه ورزش بسکتبال را دارم و امیوارم که این ورزش زیبا و مهیج هر چه زودتر به حق خود برسد و تمامی موفقیتهای ممکن را طی کند.

 

رییس اداره ورزش و جوانان با بیان هدف از برگزاری این جلسه، ادامه داد: قصد ما از برگزاری این جلسه صمیمی و خودمانی این است که نشستی  با تفکر و ایده با بزرگان، پیشکسوتان، صاحب نظران و جوانان این رشته ورزشی داشته باشیم و نقاط قوت و ضعف این رشته ورزشی در شهرستات آمل مشخص گردد و به ارایه راه حل بپردازیم تا هر چه زودتر این رشته ورزشی مسیر ترقی را در شهرستان آمل و مازندران طی کند.

 

وی با بیان اینکه در هر رشته ورزشی منش پهلوانی و اخلاق زیبا حرف اول و آخر را میزند ادامه داد: جا دارد که از اخلاق و منش پهلوانی کسانی که در رشته بسکتبال آمل فعالیت میکنند تقدیر و تشکر کنم چون در عین داشتن دانش ورزشی بسیار بالا دارای اخلاق حرفه ای و ورزشی زیبایی هستند.

 

ناصر نصری در ادامه افزود: ما باید به فکر کرسی های قهرمانی هم باشیم زیرا کرسی های قهرمانی به هیجان این رشته می افزاید و هم انگیزه ای برای ادامه کار میشود.

 

وی ادامه داد: اداره ورزش و جوانان هر لحظه به فکر تمامی هیات های ورزشی خواهد بود و ما هر چه زودتر مشکلات هیات ورزشی بسکتبال به خصوص مشکل سالن ورزشی این هیات را حل خواهیم کرد.گزارش /اسماعیل کمالی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0